Hızlı Kolay Şık Topuz Yapımı (Alttan Topuz)

» Kişisel Bakım, Saç Yapımı » Hızlı Kolay Şık Topuz Yapımı (Alttan...
Saç Modelleri Topuz Yapımı Basit Şık Hızlı

08 Mayıs 2013 • Kişisel Bakım, Saç Yapımı

Alttan topuz nasıl yapılır? Özel günlerde tercih edebebileceğiniz yapımı kolay ve hızlı olan şık bir saç topuz modeli. Düğün, nişan, doğum günü, özel davet vb. programlara katılırken elbiseniz güzel bir şekilde tamamlayancak olan bu modelin yapımıda çok basittir. Hazırlık için fazla zamanınız olmadığında acil durumlarda ideal bir çözüm saç stili olarak kolay topuz yapımı. Bir …

Alttan topuz nasıl yapılır? Özel günlerde tercih edebebileceğiniz yapımı kolay ve hızlı olan şık bir saç topuz modeli. Düğün, nişan, doğum günü, özel davet vb. programlara katılırken elbiseniz güzel bir şekilde tamamlayancak olan bu modelin yapımıda çok basittir. Hazırlık için fazla zamanınız olmadığında acil durumlarda ideal bir çözüm saç stili olarak kolay topuz yapımı. Bir nevi kurtarıcı saç stilini kıyafetinize uygun bir aksesuar ile kombinliyerek daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Şimdi alttan topuz nasıl yapılır konusuna geçelim.

Saç Modelleri Hızlı Kolay Basit Şık Topuz Yapımı

Önce saçımızı alttan toplayarak lastik toka ile bağlıyoruz.  Lastiğin üstünden saçınızı ikiye bölün, saç kuyruğunuzu bölünen yerden alta geçirin sonra şekil 4 deki gibi kuyruğu ikiye bölerek saçınızı bırakın. Şekil 6 daki gibi saçınız kabartıktan sonra toplayarak topuz şeklini verin. Alttan topuz, aşağıdan topuz modeli yapımı hem kolay hem hızlı hemde çok şık duracak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir