Modalife Trend Düğün Paketi Kampanyası

» Kampanya İndirim, Mobilya » Modalife Trend Düğün Paketi Kampanyası
Modalife düğün paketi 2013

18 Mayıs 2013 • Kampanya İndirim, Mobilya

Modalife mobilya evleneceklere, evini yenileyeceklere 2013 düğün paketi kampanyası. Ev dekorasyonu 2013 yeni mobilya modelleri ile hazırlanmış “Trend Düğün Paketi” kampanyası afişi aşağıdaki gibi. Türkiyenin düğün paketçisi sloganıyla düğün yapan gençleri uygun fiyatlarla sevindiren ve en güzel mobilyalarla ev döşemelerini sağlayan Modalife düğün paketi kampanyasını sizlere hatırlatıyoruz. Modalife düğün paketleri 2013 sezonunda da sizlere çok …

Modalife mobilya evleneceklere, evini yenileyeceklere 2013 düğün paketi kampanyası. Ev dekorasyonu 2013 yeni mobilya modelleri ile hazırlanmış “Trend Düğün Paketi” kampanyası afişi aşağıdaki gibi. Türkiyenin düğün paketçisi sloganıyla düğün yapan gençleri uygun fiyatlarla sevindiren ve en güzel mobilyalarla ev döşemelerini sağlayan Modalife düğün paketi kampanyasını sizlere hatırlatıyoruz.

Modalife düğün paketleri 2013 sezonunda da sizlere çok özel modeller sunmakta. Bu modalife mobilya ürünlerini peşin veya 36 aya varan taksit imkanları ile de ödeyebilirsiniz.

Trend Düğün paketi 3 takım mobilyadan oluşuyor.
Yatak odası mobilya takımı (karyolalı),
Yatak odası takımımız gardolap, şifonyer, 2 adet komidin, karyoladan oluşmaktadır.
Takım içinde baza ve yatak dahil değildir.

Yemek odası mobilya takımı (açılır yemek masası ve 6 sandalye) ve
Trend yemek odası 1 adet masa 6 adet sandalye, tv ünitesi konsol ve vitrinden oluşmaktadır.

Koltuk takımı (yataklı, sandıklı, maksi takım)
2 Adet Tekli Koltuk – 1 Adet İkili Koltuk – 1 Adet Üçlü Koltuk Yataklı ve Sandıklı parçalarından oluşmaktadır.

Peket fiyatları, Yatak odası takımı 2.290 TL, Koltuk takımı 2,190 TL, Yemek odası 1,990 TL Toplam 6,470 yerine 5.790 TL ile satışa sunulmaktadır.

Madolife Trend Düğün Mobilya paketi, kaliteli fakat uygun fiyatlı mobilya ürünü arayan müşteriler için Modalife Mobilyadan özel olarak imal edilmiş mobilya paketlerimizden birtananesidir. 2013 yılının özel üretimleri arasındadır.

Modalife Trend Düğün Paketi Kampanyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir