Modalife Trend Düğün Paketi Kampanyası

Modalife mobilya evleneceklere, evini yenileyeceklere 2013 düğün paketi kampanyası. Ev dekorasyonu 2013 yeni mobilya modelleri ile hazırlanmış “Trend Düğün Paketi” kampanyası afişi aşağıdaki gibi. Türkiyenin düğün paketçisi sloganıyla düğün yapan gençleri uygun fiyatlarla sevindiren ve en güzel mobilyalarla ev döşemelerini sağlayan Modalife düğün paketi kampanyasını sizlere hatırlatıyoruz.

Modalife düğün paketleri 2013 sezonunda da sizlere çok özel modeller sunmakta. Bu modalife mobilya ürünlerini peşin veya 36 aya varan taksit imkanları ile de ödeyebilirsiniz.

Trend Düğün paketi 3 takım mobilyadan oluşuyor.
Yatak odası mobilya takımı (karyolalı),
Yatak odası takımımız gardolap, şifonyer, 2 adet komidin, karyoladan oluşmaktadır.
Takım içinde baza ve yatak dahil değildir.

Yemek odası mobilya takımı (açılır yemek masası ve 6 sandalye) ve
Trend yemek odası 1 adet masa 6 adet sandalye, tv ünitesi konsol ve vitrinden oluşmaktadır.

Koltuk takımı (yataklı, sandıklı, maksi takım)
2 Adet Tekli Koltuk – 1 Adet İkili Koltuk – 1 Adet Üçlü Koltuk Yataklı ve Sandıklı parçalarından oluşmaktadır.

Peket fiyatları, Yatak odası takımı 2.290 TL, Koltuk takımı 2,190 TL, Yemek odası 1,990 TL Toplam 6,470 yerine 5.790 TL ile satışa sunulmaktadır.

Madolife Trend Düğün Mobilya paketi, kaliteli fakat uygun fiyatlı mobilya ürünü arayan müşteriler için Modalife Mobilyadan özel olarak imal edilmiş mobilya paketlerimizden birtananesidir. 2013 yılının özel üretimleri arasındadır.

Modalife Trend Düğün Paketi KampanyasıBu yeni marka modelleri, Modalife Trend Düğün Paketi Kampanyası makalesi, tarafından 18 Mayıs 2013 Cumartesi tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar düğün paketleri modelleri, mobilya kampanyaları modelleri, Modalife modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.