Modalife Mobilya Düğün Paketleri Pırlanta

» Kampanya İndirim, Mobilya » Modalife Mobilya Düğün Paketleri Pırlanta
Modalife Mobilya Düğün Paketleri Pırlanta

18 Mayıs 2013 • Kampanya İndirim, Mobilya

Modalife pırlanta düğün mobilya paketi kampanya indirimli fiyatı sadece 3.390 TL Bu ucuz düğün paketi kampanyası ayrıntıları aşağıdaki gibidir, daha ayrıntılı bilgi ve güncel kampanya fiyat bilgileri için Moda Life mobilya satış sitesini ziyaret etmeniz önerilir. Evleneceklere, yeni düğün yapacaklara, evini yeniyeceklere ucuz mobilya takımları ile destek veren Modalife ürünü kampanyalı düğün paketi ayrıntıları aşağıdaki …

Modalife pırlanta düğün mobilya paketi kampanya indirimli fiyatı sadece 3.390 TL Bu ucuz düğün paketi kampanyası ayrıntıları aşağıdaki gibidir, daha ayrıntılı bilgi ve güncel kampanya fiyat bilgileri için Moda Life mobilya satış sitesini ziyaret etmeniz önerilir. Evleneceklere, yeni düğün yapacaklara, evini yeniyeceklere ucuz mobilya takımları ile destek veren Modalife ürünü kampanyalı düğün paketi ayrıntıları aşağıdaki gibidir.

Modalife Pırlanta Yatak Odası Takımı
Pırlanta Yatak odamız, 2 Sürgülü Kapak Pırlanta Gardrop – 2 Adet Komodin – 1 Adet Şifonyer (Aynalı) – 1 Adet Karyola mobilyaları, yatak baza dahil değildir. Gardrobun içerisinde 1 adet kapaklı boy aynası bulunmaktadır.
Satış fiyatı 1.290,00 TL

Modalife Pırlanta Yemek Odası Takımı
Pırlanta Yemek Odamız 1 Adet Yemek Masası – 6 Adet Sandalye – 1 Adet Tv Sehpası – 1 Adet Konsul – 1 Adet Vitrin parçalarından
Satış fiyatı 1.190,00 TL

Modalife Pırlanta Koltuk Takımı
Pırlanta Koltuk Takımımız 2 Adet Tekli Koltuk – 1 Adet İkili Koltuk – 1 Adet Üçlü Koltuk Yataklı ve Sandıklı parçalarından oluşmakta olup, birden farklı renk seçeneği ile size değişik mobilya seçenekleri sunmaktadır.
Satış fiyatı 1.290,00 TL

Düğün paketi toplam satış fiyatı 3.770,00 TL yerine indirimli, kampanyalı fiyatı 3.390,00 TL dir.
Modalife Mobilya Düğün Paketleri Pırlanta

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir