Modalife Mobilya Düğün Paketleri Pırlanta

Modalife pırlanta düğün mobilya paketi kampanya indirimli fiyatı sadece 3.390 TL Bu ucuz düğün paketi kampanyası ayrıntıları aşağıdaki gibidir, daha ayrıntılı bilgi ve güncel kampanya fiyat bilgileri için Moda Life mobilya satış sitesini ziyaret etmeniz önerilir. Evleneceklere, yeni düğün yapacaklara, evini yeniyeceklere ucuz mobilya takımları ile destek veren Modalife ürünü kampanyalı düğün paketi ayrıntıları aşağıdaki gibidir.

Modalife Pırlanta Yatak Odası Takımı
Pırlanta Yatak odamız, 2 Sürgülü Kapak Pırlanta Gardrop – 2 Adet Komodin – 1 Adet Şifonyer (Aynalı) – 1 Adet Karyola mobilyaları, yatak baza dahil değildir. Gardrobun içerisinde 1 adet kapaklı boy aynası bulunmaktadır.
Satış fiyatı 1.290,00 TL

Modalife Pırlanta Yemek Odası Takımı
Pırlanta Yemek Odamız 1 Adet Yemek Masası – 6 Adet Sandalye – 1 Adet Tv Sehpası – 1 Adet Konsul – 1 Adet Vitrin parçalarından
Satış fiyatı 1.190,00 TL

Modalife Pırlanta Koltuk Takımı
Pırlanta Koltuk Takımımız 2 Adet Tekli Koltuk – 1 Adet İkili Koltuk – 1 Adet Üçlü Koltuk Yataklı ve Sandıklı parçalarından oluşmakta olup, birden farklı renk seçeneği ile size değişik mobilya seçenekleri sunmaktadır.
Satış fiyatı 1.290,00 TL

Düğün paketi toplam satış fiyatı 3.770,00 TL yerine indirimli, kampanyalı fiyatı 3.390,00 TL dir.
Modalife Mobilya Düğün Paketleri PırlantaBu yeni marka modelleri, Modalife Mobilya Düğün Paketleri Pırlanta makalesi, tarafından 18 Mayıs 2013 Cumartesi tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar düğün paketleri modelleri, mobilya kampanyaları modelleri, Modalife modelleri, ucuz modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.