Modalife Düğün Paketleri Elit

Modalife elit mobilya düğün paketi kampanya ayrıntıları. Mobilya kampanyanyaları 2013 düğün paketleri, Moda Life markası ile satışa sunulan en ucuz, en uygun fiyatlı 3 mobilya takımından oluşan paket ayrıntıları hakkında bilgi. Bu en ucuz mobilya düğün paketi hakkında ayrıntılı bilgilere Moda Life web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Modalife Elit Yatak Odası Elit Yatak Odası 6 Kapaklı [&hellip

Modalife elit mobilya düğün paketi kampanya ayrıntıları. Mobilya kampanyanyaları 2013 düğün paketleri, Moda Life markası ile satışa sunulan en ucuz, en uygun fiyatlı 3 mobilya takımından oluşan paket ayrıntıları hakkında bilgi. Bu en ucuz mobilya düğün paketi hakkında ayrıntılı bilgilere Moda Life web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Modalife Elit Yatak Odası

Elit Yatak Odası 6 Kapaklı Elit Gardrop (Orta Kısım Aynalı) – 2 Adet Komodin – 1 Adet Şifonyer (Aynalı) – Başlıklı, parçalarından oluşmaktadır.
Fiyatı 1,290 TL
Modalife Elit Yemek Odası
Elit Yemek Odası 1 Adet Yemek Masası (90×140 cm) – 6 Adet Sandalye – 1 Adet Tv Sehpası – 1 Adet Konsul – 1 Adet Vitrin Mobilyalarından oluşur ve Elif Koltuk takımı ile tam bir uyum yakalamaktadır.
Fiyatı 990 TL
Modalife Elit Koltuk Takımı
2 Adet Tekli Koltuk – 1 Adet Üçlü Koltuk – 1 Adet İkili Koltuk – Yataklı ve Sandıklı olabilmektedir.
Fiyatı 990 TL

3 Takım Toplam Satış fiyatı 3.270 TL yerine kampanyalı düğün paketi fiyatı ise 2.940 TL

ucuz Düğün Paketleri Elit

Facebook Twitter Google Digg Pinterest LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>