Modalife Düğün Paketleri Elit

Modalife elit mobilya düğün paketi kampanya ayrıntıları. Mobilya kampanyanyaları 2013 düğün paketleri, Moda Life markası ile satışa sunulan en ucuz, en uygun fiyatlı 3 mobilya takımından oluşan paket ayrıntıları hakkında bilgi. Bu en ucuz mobilya düğün paketi hakkında ayrıntılı bilgilere Moda Life web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Modalife Elit Yatak Odası

Elit Yatak Odası 6 Kapaklı Elit Gardrop (Orta Kısım Aynalı) – 2 Adet Komodin – 1 Adet Şifonyer (Aynalı) – Başlıklı, parçalarından oluşmaktadır.
Fiyatı 1,290 TL
Modalife Elit Yemek Odası
Elit Yemek Odası 1 Adet Yemek Masası (90×140 cm) – 6 Adet Sandalye – 1 Adet Tv Sehpası – 1 Adet Konsul – 1 Adet Vitrin Mobilyalarından oluşur ve Elif Koltuk takımı ile tam bir uyum yakalamaktadır.
Fiyatı 990 TL
Modalife Elit Koltuk Takımı
2 Adet Tekli Koltuk – 1 Adet Üçlü Koltuk – 1 Adet İkili Koltuk – Yataklı ve Sandıklı olabilmektedir.
Fiyatı 990 TL

3 Takım Toplam Satış fiyatı 3.270 TL yerine kampanyalı düğün paketi fiyatı ise 2.940 TL

ucuz Düğün Paketleri ElitBu yeni marka modelleri, Modalife Düğün Paketleri Elit makalesi, tarafından 18 Mayıs 2013 Cumartesi tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar düğün paketleri modelleri, mobilya kampanyaları modelleri, Modalife modelleri, ucuz modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.