Tuğba Venn Kış Koleksiyonu Kataloğu 2013

» Giyim » Tuğba Venn Kış Koleksiyonu Kataloğu 2013

09 Ocak 2013 • Giyim

Tuğba markasıyla tanınan bilinen bayan tesettür giyim ürünleriyle Tuğba Grup firmasının 2013 yılı tesettür modası için satışa sunduğu giyim ürünleri 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu fotoğraflarından oluşan albüm. Tuğba giyim kataloğu 2013 koleksiyonu pardesü, kap, etek, eşarp, elbise, ceket, gömlek kombin modeller. Tuğba Deri ve Konfeksiyon Ürünleri İml. Paz. San. Tic. Ltd. Şti TUĞBA, VENN, NİHAN …

Tuğba markasıyla tanınan bilinen bayan tesettür giyim ürünleriyle Tuğba Grup firmasının 2013 yılı tesettür modası için satışa sunduğu giyim ürünleri 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu fotoğraflarından oluşan albüm. Tuğba giyim kataloğu 2013 koleksiyonu pardesü, kap, etek, eşarp, elbise, ceket, gömlek kombin modeller.

Tuğba Deri ve Konfeksiyon Ürünleri İml. Paz. San. Tic. Ltd. Şti TUĞBA, VENN, NİHAN marka hazır giyim ürünleriyle Ankara, İstanbul, Bursa, Denizli, Kayseri, Malatya, Batman, Van, Erzurum, Şanlıurfa, Gaziantep, Kırşehir ve Antalya şehirlerinde kendine ait mağazaları, diğer şehirlerimizde ise bayileri ile müşterilerine hizmet vermekte olup. Lübnan, Mısır, Ürdün, Fas, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Suriye, Azerbaycan, İran, Almanya, Avusturya ve Fransa gibi ülkelerede ihracaat yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir