Armine Bayan Takım Elbiseleri 2013

» Takım Elbise Modelleri » Armine Bayan Takım Elbiseleri 2013
Armine Takım Elbise 2013 modelleri ve fiyatları

17 Şubat 2013 • Takım Elbise Modelleri

Armine bayan moda takım elbiseleri modelleri fiyatları ceket, etek, eşarp komibn modelleri ve fiyatları. Tesettür giyim markalarından Armine marka bayan giyim takım elbise modelleri. Bordo, Lacivert, Haki, Gri ve Koyu Gri renklerde yine Armine ipek sura ve twill eşarplar ile kombine edilmiş tesettür giyime uygun takım elbiseler. Aşağıda model fotoğraflarını incelediğiniz bayan takım elbise “2K6216 …

Armine bayan moda takım elbiseleri modelleri fiyatları ceket, etek, eşarp komibn modelleri ve fiyatları. Tesettür giyim markalarından Armine marka bayan giyim takım elbise modelleri. Bordo, Lacivert, Haki, Gri ve Koyu Gri renklerde yine Armine ipek sura ve twill eşarplar ile kombine edilmiş tesettür giyime uygun takım elbiseler.

Aşağıda model fotoğraflarını incelediğiniz bayan takım elbise “2K6216 ARM takım” kodu ile armine.com tesettür giyim online alışveriş sitesi üzerinden derlenmiştir.  Resimlerde yer alan bayan takım elbise satış fiyatı 119,90 TL olup, ipek eşarp fiyatları 69,99 TL olarak satış yapılmaktadır. Güncel model bilgileri ve satış fiyatları için armine.com sitesini ziyaret etmeniz önerilir.  Kadın giyiminde tesettür moda markalarından Armine Sonbahar Kış 2013 koleksiyonu ipek eşarplar, Armine takım elbise modelleri ile kombin edilmiş olduğundan, resimlerin altında kullanılan eşarp kodları ve fiyatlarıda yer almaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir