Anne Kız Pijama Takımları

Tchibo online alışveriş sitesi her hafta yeni bir dünya keşfedin sloganı ile satışa sunduğu ürünler arasında bu hafta yılbaşına hazırlık ürünleri ön plana çıkartılarak ev kıyafetleri, dekorasyon fikirleri, mutfağın renkleri, hobi ve yılbaşı eğlencesi başlıkları tasarımını yayınladı. Siteyi şöylebir hızlıca taradığımızda anne, baba, çocuk ev kıyafetleri, pijama takımları ve bunlara uygun yatak nevresim takımları ile başlayan ürünler sıralanmış. Sitenin devamında yılbaşı hazırlıklarını hobi çalışmaları ile evde kendi imkanlarınızla birşeyler yapmak isteyenlere yönelik dekorasyon ürünleri sunulmuş.
Anne pijama
Anne kız pijama takımı olarak ifade ettiğimiz aynı desen ve renklerde hem çocuklar için, hem annler ve hem de babalar için altı kare desenli üzeri koyu kırmızı renklerde tasarlanmış pijama takımları. Tasarım çalışması bununlada kalmayıp tüm ailenin pijama takımları benzer olabileceği gibi pazen nevresim takımı ile yatağınızıda pijamalarınıza uydurabilirsiniz. Zevkinize kalmış bu benzer ürünler işin içinde biraz eğlence olduğu kadar, birazda tekdüzelik zamanla oluşacak sıkıcılık yönünü düşünmek gerek. Ancak anne ile kız çocuk arasında oluşturulacak onlarca ortak noktadan birde pijama renk ve desenlerinin ortak hale getirilmesi bize çok tatlı göründü.

Pijama Takımları Hakkında

Anne İçin Pijama Takımı Satış Fiyatı 64,95 TL
Çocuk Pijama Takımı Satış Fiyatı 46,95 TL

Pijama üstü yumuşak Single Jersey kumastan üretilmistir; bele hafif oturur; yıldız baskılıdır. Pijama altı bel lastikli ve baglama iplidir. Anne pijama takımı düğme seritli yuvarlak yakalıdır ve 1 adet gögüs ceplidir. Pijama altı pamuklu flanel kumastandır; metallestirilmis ipliklidir. Pijama altı pamuklu flanel kumaş, yumuşacık ve sıcacık üstelik bel lastigi bağlama iplidir.
Anne kız pijama takımları

Pazen Nevresim Takımı, Çift Kişilik, KareliPazen Nevresim Takımı, Çift Kişilik, Kareli
Pijama takımlarına uygun desende kareli karyola yatak pazen nevresim takımı. Son derece yumuşaktır ve sıcak tutar. Şardonlanmış saf pamukludur. Emicidir ve cilt dostudur. Fermuarlıdır; kolay ve hızlı geçirilir. 2 adet yastık kılıfı: 70 x 50 cm. 1 adet nevresim: 200 x 220 cmBu yeni marka modelleri, Anne Kız Pijama Takımları makalesi, tarafından 7 Aralık 2013 Cumartesi tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar bayan pijama takımları modelleri, bayan pijamalar modelleri, çocuk pijama takımları modelleri, pijama takımları modelleri, Tchibo modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.