Tekbir Pardesüler 2014

» Pardesü Modelleri » Tekbir Pardesüler 2014
Tekbir Pardesüler

22 Şubat 2014 • Pardesü Modelleri

Tekbir pardesü modelleri Sonbahar kış koleksiyonu 2014 yeni sezon indirimli tesettür giyim pardesü modelleri Tekbir bayan giyim pardesüler.

Kendine özgü tasarımları ile tesettür giyiminden farklı bir yere sahip Tekbir Giyim koleksiyonu 2014 pardesü modelleri fotoğrafları. Tekbir markası kapalı giyim, tesettür giyim tercih eden kadınlar için önemli ve tercih edilen bir markadır. Tesettür giyim tarzına hitap eden ürünlerin çeşitliliğinin az olduğu dönemlerde bu ihtiyacı karşılayan neredeyse tek marka olan Tekbir Giyim şimdilerde bol ve çeşitli bayan giyim alternatifleri içerisinde kendine özgü tasarım, renk ve ürün kalitesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamada önemli bir pazar payına sahip.

Tekbir Yeni Sezon Pardesü Tesettür giyim tarzı konusunda yavaş yavaş anlamını kaybeden bir tesettür kavramı olduğu, bir şeyleri eksik yaparak tesettürlü gibi görünen ancak tesettür giyim tarzından uzak yaşayan bir kesimin varlığının rahatsız ediciliği içinde ürünlerini tasarlayan firmalardan olduğunu değerlendirdiğimiz Tekbir Giyim. Ev kıyafetleri ve dış kıyafetleri olarak tasarlanan ürünleri giyim yerlerinin tasarrufunun müşterinin tercihine bağlı olduğu gerçeği ile kişileri giyim tarzını yargılamak bize düşmez anlaşı içinde gerçek tesettür giyim hassasiyetlerini taşıyarak en ideal ürün yelpazesini hazırlama gayretlerini takdir ediyoruz.

Bu kış canlı renklerin işlediği koleksiyonlarda kahve tonları, bordo, yeşil, karadut rengi ve lacivert renkler ile geometrik desenle, ekoseler, çiçekler ve gelişi güzel desenler şıklığa şıklık katacağı düşünülerek tasarlanan marka koleksiyonları sezon sonu indirimleri çoktan başladı önceki yazımızda tesettür markalarının indirimlerini paylaşmıştık. Bu yazımızda da Türkiye’nin öncü tesettür markalarından Tekbir marka indirimli pardesüleri model fotoğraflarını paylaştık.

Yeni sezon Tekbir Pardesüler %50 İndirimli olarak satılan pardesüler 124,50 TL ‘den başlayarak  224,50 TL ye varan fiyatlar ile satılmaktadır.

Tekbir Giyim Pardesü Modelleri Sonbahar Kış Koleksiyonu 2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir