Armine Koleksiyonu 2013 Pardesü Modelleri

» Pardesü Modelleri » Armine Koleksiyonu 2013 Pardesü Modelleri

22 Mart 2013 • Pardesü Modelleri

Armine 2013 yaz koleksiyonu ürünlerini tanıttı, markanın yeni koleksiyonu pardesü modellerine ait fotoğrafları paylaşıyoruz. Tesettür giyim markası Armine giyim yeni trend moda renk ve tasarımlarıyla oluşturduğu birbirinden harika eşarp, şal, pardesü, bluz, tunik, elbise, kap, takım, ceket vb. ürünleri ile oluşturduğu bayan kombinleri ile hazırladığı katolog fotoğrafları. Fotoğraflarda inceleyeceğiniz üzere canlı renklerin uygulandığı renk tonları …

Armine 2013 yaz koleksiyonu ürünlerini tanıttı, markanın yeni koleksiyonu pardesü modellerine ait fotoğrafları paylaşıyoruz. Tesettür giyim markası Armine giyim yeni trend moda renk ve tasarımlarıyla oluşturduğu birbirinden harika eşarp, şal, pardesü, bluz, tunik, elbise, kap, takım, ceket vb. ürünleri ile oluşturduğu bayan kombinleri ile hazırladığı katolog fotoğrafları. Fotoğraflarda inceleyeceğiniz üzere canlı renklerin uygulandığı renk tonları ancak bu kadar hoş ve sade bir stille sunulabilir duygusunu oluşturmaktadır. Bayan giyiminde, tesettür giyim ürünlerinde 2013 modası renkler ve yeni tasarımlarla müşterilerinin beğenisine sunulan pardesü modelleri markanın kaletesine yakışır tarzda hazırlanmış.

Armine 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013 Armine Koleksiyonu Perdesü Modelleri online satış fiyatları 251,91 TL ile 369,00 TL arası değişen fiyatlar ile satılmaktadır.
Armine Yeni Pardesü Modelleri

Armine 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2013 Armine Koleksiyonu Perdesü Modellerinde kullanılan renkler
Açık mavi, aqua, bej, bisküvi, cam göbeği, ekru, gül kurusu, indigo, kavun, kiremit, koyu mevi, lacivert, mint, morcivert, nar çiçeği, pudra, sarı, siyah, taş, vizon, yeşil renk Armine pardesüleri yurt geneline yayılmış mağaza ve tesettür giyim ürünleri satan online alışveriş sitelerinde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir