Conakers Ayakkabı Modelleri Uzun Bot

Ayakkabıda yeni moda bot modelleri. Renk seçenekleriyle topuklu olmasıyla harika görünüm sunan Conakers marka ayakkabılar uzun bot modellerine ait model fotoğraflarını paylaşmak istedik. Soğuk kış günleri için ayağınızı sıcak tutarken yüksek tabanları ve canlı renkleriyle harika ayakkabı modellerinden uzun botların online satış fiyatları 119,00 TL. Sadece ayakkabı değil,
daha fazlası sloganıyla tanıtılan Conakers! bir ayakkabıdan daha fazlası olarak pazarlanmaktadır. Uzakdoğu, Avrupa ve Amerika’da 2012 yazına damgasını vuran renkli ve yenilikçi bir trend ayakkabı modellerinden olan Conakers spor ve klasik giyimle uyumlu, göz alıcı bir ayakkabı.
Conakers Ayakkabılar Uzun Bot
Çekici görünümünün yanında 5cm ayakkabı tabanı ile daha uzun görüneceksiniz. Conakers’ın özel taban tasarımı ile boyunuzun 5cm uzun görünmesini sağlar. Özel tasarımı ile spor ayakkabı giyiyor olmanın konforunu yaşayabilirsiniz.
Conakers Ayakkabılar Uzun Botlar
Ürün Online Satış Sitesi https://www.conakers.com.tr/
Ürün Satış Fiyatı 119,00 TL.
Kampanya : Bayrama özel ikinci üründe 39 TL indirim.
Renkler : Beyaz, bordo, kırmızı, beyaz, lacivert
Bilgi : 35-40 arası tüm numaralar

Conakers Ayakkabı Modelleri Uzun Botlar

Puma Kar botu spor modelleri 2014Bu yeni marka modelleri, Conakers Ayakkabı Modelleri Uzun Bot makalesi, tarafından 12 Ekim 2013 Cumartesi tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar bot modelleri modelleri, botlar modelleri, Conakers modelleri, conakers bot modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.