Diş Fırçası ile Resim Yapmak

» Resim ve Boyama » Diş Fırçası ile Resim Yapmak
Yeni Marka Modelleri diş fırçası ile boyama

17 Kasım 2013 • Resim ve Boyama

Resim yapma merakı olanlar, hobi boyama işleri ile meşgul olanlara kolayca yapabilecekleri bir resim çalışması. Diş fırçası kullanarak boyama, resim nasıl yapılır hakkında fikir verici fotoğraflar. Kullanılam malzeme diş fırçası, boya ve yaprak. Yaprak desenli bir boyama çalışması için güzel bir yöntem olsa geker. Diş Fırçası ile boyama Fotoğrafta gördüğünüz gibi resim diş fırçası ile …

Resim yapma merakı olanlar, hobi boyama işleri ile meşgul olanlara kolayca yapabilecekleri bir resim çalışması. Diş fırçası kullanarak boyama, resim nasıl yapılır hakkında fikir verici fotoğraflar. Kullanılam malzeme diş fırçası, boya ve yaprak. Yaprak desenli bir boyama çalışması için güzel bir yöntem olsa geker.

diş fırçası boyama resim yapma hobisiDiş Fırçası ile boyama

Fotoğrafta gördüğünüz gibi resim diş fırçası ile nasıl yapılır?

Önce diş fırçamıza boyamızı sürüyoruz. Üzerine yaprak koyduğumuz kağıt üzerine diş fırçasını getiriyoruz. Küçük bir alet kullanarak diş fırçamızın fırça telleri üzerinde gezdiriyoruz. Bu gezdirmeyi fırçanın tellerini gercek ve sertçe serbest bırakacak şekilde yapıyoruz ki fırça üzerindeki boya küçüklü büyüklü damlalar halinde kağıdımızın üzerin düşsün.

Umarım diş fırçası ile resim yapmak nasıl olur konusunda yardımcı olmuşusuzdur. Anlatım pek iyi olmasada bu konulara anlayanlar bizim anlattığımızdan daha fazlasını anlamışlardır.

diş fırçası boyama diş fırçası boyama resim yapma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir