Diş Fırçası ile Resim Yapmak

Resim yapma merakı olanlar, hobi boyama işleri ile meşgul olanlara kolayca yapabilecekleri bir resim çalışması. Diş fırçası kullanarak boyama, resim nasıl yapılır hakkında fikir verici fotoğraflar. Kullanılam malzeme diş fırçası, boya ve yaprak. Yaprak desenli bir boyama çalışması için güzel bir yöntem olsa geker.

diş fırçası boyama resim yapma hobisiDiş Fırçası ile boyama

Fotoğrafta gördüğünüz gibi resim diş fırçası ile nasıl yapılır?

Önce diş fırçamıza boyamızı sürüyoruz. Üzerine yaprak koyduğumuz kağıt üzerine diş fırçasını getiriyoruz. Küçük bir alet kullanarak diş fırçamızın fırça telleri üzerinde gezdiriyoruz. Bu gezdirmeyi fırçanın tellerini gercek ve sertçe serbest bırakacak şekilde yapıyoruz ki fırça üzerindeki boya küçüklü büyüklü damlalar halinde kağıdımızın üzerin düşsün.

Umarım diş fırçası ile resim yapmak nasıl olur konusunda yardımcı olmuşusuzdur. Anlatım pek iyi olmasada bu konulara anlayanlar bizim anlattığımızdan daha fazlasını anlamışlardır.

diş fırçası boyama diş fırçası boyama resim yapmaBu yeni marka modelleri, Diş Fırçası ile Resim Yapmak makalesi, tarafından 17 Kasım 2013 Pazar tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar boyama modelleri, boyama örnekleri modelleri, diş fırçası modelleri, resim yapma modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.