Parmaksız Eldiven Modelleri Örnek

» Örgü El İşi » Parmaksız Eldiven Modelleri Örnek

25 Aralık 2012 • Örgü El İşi

Örgü el işi örnek modelleri.  Kış günlerinde özellikle okula giden çocuklar ile soğukta çalışmak veya dışarda olmak durumlarında kullanılabilecek eldiven modelleri.  En güzel renk ve desenlerde parmaksız eldiven modelleri aşağıdaki albümde görebilirsiniz.  Soğuk hava sadece üşütmekle kalmaz ellerimizin çatlamasına yani cilt üzerinde çatlamaların meydana gelmesine neden olur. Bunu krem gibi ilaçlar ile önlemi alınmasının yanında …

Örgü el işi örnek modelleri.  Kış günlerinde özellikle okula giden çocuklar ile soğukta çalışmak veya dışarda olmak durumlarında kullanılabilecek eldiven modelleri.  En güzel renk ve desenlerde parmaksız eldiven modelleri aşağıdaki albümde görebilirsiniz.  Soğuk hava sadece üşütmekle kalmaz ellerimizin çatlamasına yani cilt üzerinde çatlamaların meydana gelmesine neden olur. Bunu krem gibi ilaçlar ile önlemi alınmasının yanında ellerimizi korumak için eldiven giyilmesi uzmanların tavsiyesidir.

Eldivenler sağlığımızı korumanın yanında güzel bir giyim aksesuarıdır. Giymeyi düşündüğümüz elbise ve kıyafetleri tamamlayan bir aksesuar bir kombin model olarak değerlendirilebilir. Helede kullandığınız eldiven elde örme eldiven ise işin doğal kısmı ile birlikte oldukça estetik bir görünüm arz etmektedir.

İnternet üzerinde el örmesi parmaksız eldiven örneklerini derlediğimiz bu sayfamızda sizlerde beğendiğiniz örgü modelini kendiniz, eşiniz, çocuğunuz veya bir yakınınıza hediye etmek için örebilirsiniz. Umarım bu örneklerle sizlere faydalı olmayı umuyoruz.  Farklı renk ve desenlerde hazırlanmış örnek eldiven modelleri için linki tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir