Örgü Eldiven Modelleri

» Örgü El İşi » Örgü Eldiven Modelleri

23 Aralık 2012 • Örgü El İşi

Kış soğurlarının iyice hissediğildiği şu günlerde ellerimizi soğuk havaların etkilerinden korumak için eldiven giyilibilir. Hobi olarak orgü işi ile uğraşanların zevkle uygulayabilecekleri bir birinden şirin eldiven modelleri aşağıdaki fotoğraf albümümüzde yer almaktadır. Bayanlar ve çocuklar için kolay yapılabilecek örgü modelleriyle eldiven örme için örnek model olarak aşağıdaki eldiven çeşitlerini kullanabilirsiniz. Resimleri aldığımaz kaynak sitemiz etsy.com …

Kış soğurlarının iyice hissediğildiği şu günlerde ellerimizi soğuk havaların etkilerinden korumak için eldiven giyilibilir. Hobi olarak orgü işi ile uğraşanların zevkle uygulayabilecekleri bir birinden şirin eldiven modelleri aşağıdaki fotoğraf albümümüzde yer almaktadır. Bayanlar ve çocuklar için kolay yapılabilecek örgü modelleriyle eldiven örme için örnek model olarak aşağıdaki eldiven çeşitlerini kullanabilirsiniz. Resimleri aldığımaz kaynak sitemiz etsy.com üzerinde 25 ila 50 Dolar arası değişen fiyatlarla satılan el işi örgü eldivenlerin herbiri gerçekten çok iyi işlenmiş renk ve desenler içermektedi.

Birbirinden güzel renklerde en iyi en güzel örnek eldiven modelleri, örgü eldivenler. Online olarak eldiven satın almak istiyorsanız eldiven satış fiyatları için bu linkimizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir