Çatalla Kurdele Fiyonk Yapımı Resimli

» Örgü El İşi » Çatalla Kurdele Fiyonk Yapımı Resimli
Yeni Marka Modelleri Kurdele fiyon nasıl yapılır

17 Kasım 2013 • Örgü El İşi

Çatalla kurdele yapımı gösterir fotoğraflar ile çatal kullanarak küçük kurdele fiyonk nasıl yapılır örenebilirsiniz. Hazırlayacağınız bir hediye paketinin üzerine yapıştırabileceğiniz veya değişik eşyaları süslemede kullanabileceğiniz küçük renkli fiyonk yapımında size yardımcı olacak fotoğrafları paylaştık. Resimlerde görüldüğü şekilde kurdeleyi çatal dişlerine sarılır, farklı bir renkteki kurdele ile bağlandığında çok tatlı bir şekilde sonuç almış olursunuz. Hobi …

Çatalla kurdele yapımı gösterir fotoğraflar ile çatal kullanarak küçük kurdele fiyonk nasıl yapılır örenebilirsiniz. Hazırlayacağınız bir hediye paketinin üzerine yapıştırabileceğiniz veya değişik eşyaları süslemede kullanabileceğiniz küçük renkli fiyonk yapımında size yardımcı olacak fotoğrafları paylaştık. Resimlerde görüldüğü şekilde kurdeleyi çatal dişlerine sarılır, farklı bir renkteki kurdele ile bağlandığında çok tatlı bir şekilde sonuç almış olursunuz. Hobi el işi, örgü işi yapanların kolaylıkla çözebileceği şekilde gösterilmiş çatalla kurdele fiyonk yapımı resimleri.

Bu arada internet üzerinde gezerken kurdelemi yoksa kurdelamı kafam karıştı. TDK yani Türk Dil Kurumu sözlüğüne sorduğumda aşağıdaki sonuçları aldığımı paylaşmak istedim.

Kurdele nedir? Belli bir biçim verilmiş saça veya giysinin yakasına takılan ince kumaş.
Kurdela nedir? TDK sözlüğünde yok.
Fiyonk nedir? Kurdele, şerit, kumaş vb.nin kelebek şeklinde bağlanmış biçimi.
Çatalla fiyonk kurdele yapımıÇatal kurdele yapımıÇatal ile kurdele nasıl yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir