Origami Yel Değirmeni Maketi Yapımı

» Kağıt Sanatı » Origami Yel Değirmeni Maketi Yapımı
Kağıt Katlama Sanatı Maket Model Yapımı

03 Ocak 2013 • Kağıt Sanatı

Hazır kalıp kullanarak kağıt katlama sanatı hobi origami yöntemiyle basit yel değirmeni yapımı. Hazır kalıpları satın almadan renkli yazıcı ile kağıda basarak kes yapıştır yöntemiyle kolayca yapabileceğiniz bir hobi maket kalıbı. Canon tarafından hazırlanan, fotoğraf kağıdına basılması tavsiye edilen hobi maket yapımında kullanabileceğiniz, origami örnekleri yel değirmeni maketi yapabilirsiniz. 5 Sayfalık Model Kalıbı Yel değirmenine …

Hazır kalıp kullanarak kağıt katlama sanatı hobi origami yöntemiyle basit yel değirmeni yapımı. Hazır kalıpları satın almadan renkli yazıcı ile kağıda basarak kes yapıştır yöntemiyle kolayca yapabileceğiniz bir hobi maket kalıbı. Canon tarafından hazırlanan, fotoğraf kağıdına basılması tavsiye edilen hobi maket yapımında kullanabileceğiniz, origami örnekleri yel değirmeni maketi yapabilirsiniz.

Origami Kağıt Katlama Sanatı Yel Değirmeni Yapımı

5 Sayfalık Model Kalıbı
Yel değirmenine ait kalıp dosyasını pdf formatında indir.

Kalıp İndir

Montajı Nasıl Yapılır
Kalıpların kesimi ve yapıştırılmasının nasıl yapılması gerektiğini anlatan not.

Maket Yapımı İndir

Maket Yel Değirmeni Hakkında Kısa Bilgi
13. yüzyılda, yel değirmenleri, tahıl öğütmek su çekmek, ve tohum yağları çıkarmak için güç kaynağı olarak inşa edilmiştir. 15. yüzyılda, genellikle drenaj ile arazi ıslah için kullanılmıştır. Bugün, Hollanda Rotterdam yakınındaki . Kinderdijk, bu tür yel değirmenlerinin en iyi bilinen semboller olarak en fazla olan Hollanda’da bulunur. Kinderdijk ve Elshout de yel değirmenleri, 1997 yılında Dünya Mirası ilan edildi.

Hollanda Kinderdijk Yel Değirmenleri Maketleri yapımı

Hollanda Kinderdijk Yel Değirmenleri

Hobi İşleri, Hobi Maket Yapımı, Kağıt Katlama Sanatı, Orgimai, Binalar, Yel Değirmeni yapımı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir