Origami Kağıt Gemi Yapımı Videosu

» Kağıt Sanatı, Nasıl » Origami Kağıt Gemi Yapımı Videosu

04 Ocak 2014 • Kağıt Sanatı, Nasıl

  Origami kağıt katlama sanatı yöntemleri ile basit bir kağıt gemi yapımı. A4 kağıdını katlayarak kolayca yapabileceğiniz bir kağıt gemi modeli yapımı. Hobi el işi kağıt katlama sanatı yöntemleri kullanarak basit bir gemi maketi yapabiliriz. Kağıt gemi maketi nasıl yapılır? yukarıdaki video tüm ayrıntıları ile gösteriyor. Zaten google amcaya kağıt gemi yapımı veya kağıt kayık …

 

Origami kağıt katlama sanatı yöntemleri ile basit bir kağıt gemi yapımı. A4 kağıdını katlayarak kolayca yapabileceğiniz bir kağıt gemi modeli yapımı. Hobi el işi kağıt katlama sanatı yöntemleri kullanarak basit bir gemi maketi yapabiliriz. Kağıt gemi maketi nasıl yapılır? yukarıdaki video tüm ayrıntıları ile gösteriyor. Zaten google amcaya kağıt gemi yapımı veya kağıt kayık nasıl yapılır diye yazdığınızda pek çok resimli anlatım ve video olarak anlatılan pek çok kaynak bulmanız mümkün. Bizde ziyaretçilerimize, farklı dünyalara yolculuk babında bilgisayar başında geçen vakitlerde unutulan değerleri hatırlatma babında küçük bir uğraşı hatırlatalım istedik. Belkide pek çok kişiyi çocukluk anılarını hatırlatacak bir çalışma. Oyuncak imkanına sahip olmayan bugünün yetişkin kişileri çocukluk yıllarında arkadaşlarıyla kurdukları oyunlarda ki oyuncaklar genel itibariyle kendi yaptıkları veya aile büyüklerinin kendi elleriyle yapıkları oyuncak modelleri idi. Ve bundan 30 yıl öncesi kağıt gemi, kağıt uçak yapımını bilmeyen çocuk yok gibidir.

Kağıt Gemi

One Response to Origami Kağıt Gemi Yapımı Videosu

  1. sohflfzlyry diyor ki:

    Zaten google amcaya kağıt gemi yapımı veya kağıt kayık nasıl yapılır diye yazdığınızda pek çok resimli anlatım ve video olarak anlatılan pek çok kaynak bulmanız mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir