Kağıt Maske Yapımı Hazır Baskılar

Çocuk eğlenceleri için hazırlayabileceğiniz veya çocuğunuzun kendi el becerilerini geliştirmek ve birazda eğlenmek için zevkle yapabileceği bir çalışma örneği. Kağıt katlama sanatı yöntemlerinden biraz farklı bir şekilde kağıt ile yapılabilecek küçük çocuk eğlencesi kağıt maske yapımı hazır kalıplar indirebilirsiniz. Çocuklar için boyama kitapları alırız veya internet üzerinden boyayabilcekleri resim kalıpları indiririz. Bu kez indirip boyatacağınız kalıpları bir maske olarak kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Yani çocuğunuzu eğitmek için kullandığınız boyama kalıplarından işi biraz daha öteye götürek kendi oyuncağını kendisinin yapmasına yardımcı olacaksınız. Bir önceki yazımızda kesime hazır pdf formatında hazırlanmış dosyalar paylaşmıştık. Şimdiki yazımızda ise kendi zevkinize veya çocuğunuzun kendi zevkine göre boyayabileceği şekilde hazırlanmış yüz müskesi olabilcek büyüklükte tasarlanmış hazır kalıp dosyaları indirebilirsiniz.

Bu çalışma ile çocuğunuzu hem eğitin hem el becerilerini geliştirin ve böylece kendi oyuncağını kendi tasarlayıp kendi yapma yönünde bir eğitimin parçası yapacaksınız. Aşağıda resimlerini paylaştığımız resimlerden beğendiğiniz tasarımı indirmek için altında yer alan linki takip edin ve “I accept the PrintableMasks.net” kutucuğunu işaretleyerek “Download Free Version (PDF format)” linkine tıklayarak resimler indir, boya, kes ve bir ilaç lastiği ile maske haline getir.

Kaplan Maskesi – Boyama
Kağıt maske yapımı kaplan indir
Boyamalı ve Kaplan Maskesi kalıbı indir.

Boyamalı Kuş Maskesi
Kağıt boyama kuş maskesi
Boyamalı Kuş Maskesi kalıp dosyası pdf indir.

Boyama Kağıtı ile Tavşan Maskesi

Boyama kağıt resimleri maske kalıp indir
Tavşan askesi indir, boya tak hazır kalıp dosyası indir.

Hayvan Maskesi
Hayvan kalıp hazır maskeler
Hayvan maske hazır kalıp, hazır şablon maske indir.

Aslan Maskesi
Aslan KAğırt maske yapımı

Aslan maskesi hazır kalıp boyama maske indir.Bu yeni marka modelleri, Kağıt Maske Yapımı Hazır Baskılar makalesi, tarafından 11 Kasım 2013 Pazartesi tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar kağıt maske modelleri, kağıt maske yapımı modelleri, maske modelleri, maske yapımı modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.