Sandalye Giydirme Dikimi Video

» Dikiş » Sandalye Giydirme Dikimi Video

23 Aralık 2012 • Dikiş

Ev dekarasyon sandalye giydirme videosu. Baykuş desenli sandalye sırtlığı giydirme dikimi.  Sandalye sırtlığı dikimine başlamadan önce kağıt şablon kalıp çizimi için sandalye sırtı ölçülür. Ölçüye göre baykuş kalıbını kağıda çizin. Kalıp kağıdına (27 x 25 cm ölçülerinde) bir rol baykuş çizin. Ayrıca kanatları, gözleri ve gaga çizilir ve kesimi yapılır. Vücut için,  60 cm uzunluğunda …

Ev dekarasyon sandalye giydirme videosu. Baykuş desenli sandalye sırtlığı giydirme dikimi.  Sandalye sırtlığı dikimine başlamadan önce kağıt şablon kalıp çizimi için sandalye sırtı ölçülür. Ölçüye göre baykuş kalıbını kağıda çizin.

Sandalye Giydirme Nasıl Yapılır

Kalıp kağıdına (27 x 25 cm ölçülerinde) bir rol baykuş çizin. Ayrıca kanatları, gözleri ve gaga çizilir ve kesimi yapılır. Vücut için,  60 cm uzunluğunda 35 cm genişliğinde iki adet kumaş kesilir. Kumaş üzerine kalıp şablonu ayarlayın.  Dikiş zikzakları iç kısmında kalacak şekilde  gözler ve gaga dikilir. Kumaş 4 parça kanat şeklinde kesilir, dikiş sonrası ters çevrilerek içi vatka doldurulur.  Sırt yumuşaklık sağlamak için uygun malzeme ile içi doldurularak dikiş işi tamamlanabilir.  Özellikle çocuklarımızın kullandığı sandalyeler için eğlenceli bir hobi dikiş örnek videosu.  Sandalye giydirme nasıl yapılır hakkında fikir verici sandalye giydirme modelleri örneği. Ev dekarasyonu hobi sandalye giydirme.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir