Ahşap Mandal İşleri Çaydanlık Altlığı Yapımı

Tahta mandal, ahşap manda işi süs dekor yapımı. Hobi ahşap işleri için ahşap mandal kullanarak pek çok hobi eşyası yapılabilir. Tahta mandal kullanarak çaydanlık altlığı olarak kullanabileceğiniz veya süs dekor olarak kullanabileceğiniz hobi tahta mandallarla yapılan çalışmalara örnek bir süsleme.

Tahta mandal çalışmaları ile pek çok hobi işi yapımı hem çaydanlık altlığı hem süs olarak kullanılabilecek el işi hobi sanatı tahta mandal çalışması.

Malzemeler
1 – Tahta Mandal
2 – Tutkal
3 – Ahşap boya

Ahşap Mandal ile Çaydanlık Altlığı Yapımı

1 – Öncelikle ahşap mandalların metal yay kısmı çıkartılır.
Ahşap Tahta Mandal Çalışmaları

2 – Önce tutkal kulanılarak mandallar ters yapıştırılır.
Ahşap Tahta Mandal Çalışmaları

3 – Ters yapıştırılan mandallar yine tutkal yardımıyla daire olacak şekilde birleştirilir.

Ahşap Tahta Mandal Çalışmaları

4 – Son olarak ahşap boyama işi yapılabilir. Takdir sizin.

Tahta Mandal Çalışmaları Çaydanlık Altlığı Yapımı
Yapılan bu mandal çalışması neticesinde ortaya çıkan hobi el işi eşyayı çaydanlık altlığı, tencere altlığı veya özellikle mutfak olmak üzere ev dekarasyonunda süs olarak kullanılabilir. Ahşap mandal neler yapılır olarak internet üzerinden hobi işi arayanlara örnek bir mandal çalışması.

Alternatif mandal yapıştırma yöntemi.

Ahşap Tahta Mandal ÇalışmalarıBu yeni marka modelleri, Ahşap Mandal İşleri Çaydanlık Altlığı Yapımı makalesi, tarafından 1 Ocak 2013 Salı tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar ahşap mandal modelleri, tahta mandal modelleri, tahta mandal çalışmaları modelleri, tahta mandallarla yapılan çalışmalar modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.