Paşabahçe Cam Vazoları Osmanlı Koleksiyonu

Paşabahçe cam vazolar, Osmanlı Koleksiyonu kategorisinde, el imalatı camdan üretilmiş, rölyef desenleri ile 24 ayar altın yaldız kullanılarak üretilen vazolar. Osmanlı ve Selçuklu devletleri dönemlerine ait Türk Anadolu sanatının cam üzerine altın yaldız olarak işlenmiş desenleriyle paşabahçe vazoları muhteşem güzellikleri ziyaretçilerinin ilgisini çekmete. Paşabahçe Osmanlı koleksiyonu cam ürünleri sınırlı sayıda el imalatı ile üretimleriyle her biri bir antika olma adayı güzelliğinde ki cam vazoların resimlerini izlemek bile güzel.

Paşabahçe cam sınırlı üretim cam vazoları Osmanlı Koleksiyonu modelleri.

Tığ İşi Küp Vazo paşabahçe vazorlar

Paşa Bahçe Tığ İşi Küp Vazo

Tığ İşi Küp Vazo, el imalatı pembe camdan üretilmiştir, üzerindeki rölyef desenlerin tümü el işçiliği ile 24 ayar altın yaldız ve cam boyası kullanılarak dekorlanmıştır. Üretim adedi : 2000

Tığ İşi Küp Vazo
Fiyatı
615,00 TL

Paşabahçe Boyunlu Vazo

Tığ İşi Boyunlu Vazo – Sınırlı Üretim Paşabahçe Vazoları

Sınırlı Üretim – Osmanlı Koleksiyonu

Tığ İşi Boyunlu Vazo
Fiyatı 415,00 TL

Paşabahçe Osmanıl Koleksiyonu Vazolar

Ab-ı Hayat Vazo – Paşabahçe Vazoları

Ab-ı Hayat Vazo, el imalatı camdan üretilmiş olup üzerindeki rölyef desenlerin tümü el işçiliği 24 ayar altın yaldız kullanılarak dekorlanmıştır.

El İmalatı camdan altın yaldız dekorlu vazo.
Ab-ı Hayat Vazo`nun üretimi 2000 adet ile sınırlıdır.

Ab-ı Hayat Vazo
Fiyatı 1.150,00 TL

Minber Vazo - Paşabahçe Opal Cam vazo

Minber Vazo – Paşabahçe Osmanlı Koleksiyonu

Minber Vazo, el imalatı bej opal camdan üretilmiş olup, üzerindeki rölyef desenlerin tümü el işçiliği ile 24 ayar altın yaldız kullanılarak yapılmıştır. El imalatı bej opal camdan, altın yaldız dekorlu vazo.

Minber Vazo`nun üretimi 2000 adet ile sınırlıdır.

Minber Vazo fiyatı
550,00 TL

El yapımı vazolar Paşabahçe Peşkir Desenli

Paşabahçe El İmalatı Peşkir Desen Vazo Osmanlı Koleksiyonu

Peşkir Desen Vazo, el imalatı turkuaz renkli camdan üretilmiş olup üzerindeki antika bir peşkirden alınmış rölyef desenlerin tümü el işçiliği ile 24 ayar altın yaldız kaplanarak gerçekleştirilmiştir. El imalatı turkuaz renkli cam üzerine, altın yaldız dekorlu antika peşkir desenli vazo.

Üretimi 2000 adet ile sınırlıdır.

Peşkir Desen Vazo
Fiyatı
450,00 TL

Paşabahçe Sınırlı Üretim Vazo Modelleri

El İşçiliği Vazolar Zerefşan Vazo

Paşabahçe Osmanlı Koleksiyonu Zerefşan Vazo, el imalatı karamel renkli camdan üretilmiş olup üzerindeki rölyef desenlerin tümü el işçiliği ile 24 ayar altın yaldız ve renkli boya kullanılarak yapılmıştır. El imalatı karamel renkli camdan, altın yaldız dekorlu, tuğra motifli vazo.

Zerefşan Vazo’nun üretimi 2000 adet ile sınırlıdır.

Zerefşan Vazo
Fiyatı 625,00 TL

El imalatı Vazolar

Paşabahçe El İmalatı Vazolar Taberi Vazo

Taberi Vazo, el imalatı camdan üretilmiştir ve üzerindeki rölyef desenlerin tümü el işçiliği ile 24 ayar altın yaldız kullanılarak dekorlanmıştır.

Taberi Vazo’nun Üretimi 2000 adet ile sınırlıdır.

Taberi Vazo
Fiyatı 825,00 TL

Paşabahçe vazoları Tezhip Vazo El Yapımı

Tezhip Vazo El Yapımı Paşabahçe vazoları

Paşabahçe Cam Osmanlı Koleksiyonu Vazolar
Tezhip Vazo, el imalatı camdan üretilmiştir ve üzerindeki rölyef desenlerin tümü el işçiliği ile 24 ayar altın yaldız kullanılarak dekorlanmıştır.

Tezhip Vazo’nun Üretimi 2000 adet ile sınırlıdır.

Tezhip Vazo
Fiyatı 495,00 TL

Cam Vazolar Kozmik Yıldız Vazo

Cam Vazolar Kozmik Yıldız Vazo

Paşabahçe Cam Vazolar Kozmik Yıldız Vazo, el imalatı camdan üretilmiş, üzerindeki rölyef desenlerin tümü el işçiliği ile 24 ayar altın yaldız kullanılarak yapılmıştır. El imalatı camdan, altın yaldız dekorlu, yıldız motifli vazo.

Üretimi 2000 adet ile sınırlıdır.

Kozmik Yıldız Vazo
Fiyatı 1.050,00 TL

Paşabahçe Emiri Vazo El Yapımı

Paşabahçe Cam Emiri Vazo

Emiri Vazo, el imalatı karamel renkli camdan üretilmiş olup üzerindeki rölyef desenlerin tümü el işçiliği ile 24 ayar altın yaldız ve renkli boya kullanılarak yapılmıştır.

El imalatı karamel camdan, altın yaldız dekorlu, tuğra motifli vazo.

Paşabahçe Emiri Vazo
Fiyatı 625,00 TL

Tığ İşi Küp Vazo paşabahçe vazorlarPaşabahçe Boyunlu VazoPaşabahçe Osmanıl Koleksiyonu VazolarMinber Vazo - Paşabahçe Opal Cam vazoEl yapımı vazolar Paşabahçe Peşkir DesenliPaşabahçe Sınırlı Üretim Vazo ModelleriEl imalatı VazolarPaşabahçe vazoları Tezhip Vazo El YapımıCam Vazolar Kozmik Yıldız VazoPaşabahçe Emiri Vazo El YapımıBu yeni marka modelleri, Paşabahçe Cam Vazoları Osmanlı Koleksiyonu makalesi, tarafından 11 Ocak 2013 Cuma tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar el yapimi cam vazolar modelleri, Paşabahçe modelleri, paşabahçe vazo modelleri modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.