İstikbal Hazır Mutfak Mobilya Gent

» Mobilya, Mutfak Eşyaları » İstikbal Hazır Mutfak Mobilya Gent

07 Şubat 2013 • Mobilya, Mutfak Eşyaları

Günümüz ev dekarasyonunda ankastre ürünler bayanların en yaygın tercihleri arasında ve bunun farkında olan mobilyada marka olmuş firmalar hazır mutfak sektöründe ankastre mutfak, ankastre banyo vb. hazır mobilya ürünleri üretmeye başladılar. Ülkemizde önde gelen mobilya markalarından olan İstikbal firmasıda Regina markasıyla hazır mobilya ankastre ürünler üretmektedir. İstikbal Regina ankastre mutfak modellerinden GENT modeli fotoğraflarını paylaşıyoruz.   …

Günümüz ev dekarasyonunda ankastre ürünler bayanların en yaygın tercihleri arasında ve bunun farkında olan mobilyada marka olmuş firmalar hazır mutfak sektöründe ankastre mutfak, ankastre banyo vb. hazır mobilya ürünleri üretmeye başladılar. Ülkemizde önde gelen mobilya markalarından olan İstikbal firmasıda Regina markasıyla hazır mobilya ankastre ürünler üretmektedir. İstikbal Regina ankastre mutfak modellerinden GENT modeli fotoğraflarını paylaşıyoruz.   Evini yenilemeyi düşünenlere İstikbal Regina Markasından Türkçe anlamıyla centilmen anlamına gelen Gent modeli ankastre mutfak evinize çok yakışacak.

Evinizin Estetik Köşesi sloganıyla ziyaretçilerinin beğenisine sunulan Mutfak Mobilyası. Regina Gent mutfağının güzel görünümü içinizi ısıtıyor. Dolap içi aydınlatma, tüm modellere uygun cam ve ahşap desenli kapaklarla, mutfağınız estetik bir görünüm kazanıyor. Ankastre mutfak, istikbal hazır mutfak modelleri kolayca açılıp kapanan raylı çekmeceler, kullanım rahatlığı sağlıyor. Mutfağınız fonksiyonellik ve estetikle tanışıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir