Kelebek Mobilya Hazır Mutfak Modelleri 2014

» Mutfak Dekorasyonu » Kelebek Mobilya Hazır Mutfak Modelleri 2014
Kelebek Hazır Mutfak Modelleri 2014

20 Ocak 2014 • Mutfak Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonu için yeni mutfak dolapları arıyor iseniz, kelebek mobilya ürünü hazır mutfak modelleri fotoğrafları size fikir verici dekorasyon örnekleri oluşturacaktır. Günümüzde, her şeyde olduğu gibi ev dekorasyon ürünlerinin çeşitliliğini arttırmış böylelikle evlilik hayalleri ile birlikte kurulan ev düşlerini gerçekleştirmek mümkün hale gelir gibi olmuş. Gelişen teknoloji, artan ekonomik imkanlar insanların zevklerini tatmin etmede yeni …

Mutfak dekorasyonu için yeni mutfak dolapları arıyor iseniz, kelebek mobilya ürünü hazır mutfak modelleri fotoğrafları size fikir verici dekorasyon örnekleri oluşturacaktır. Günümüzde, her şeyde olduğu gibi ev dekorasyon ürünlerinin çeşitliliğini arttırmış böylelikle evlilik hayalleri ile birlikte kurulan ev düşlerini gerçekleştirmek mümkün hale gelir gibi olmuş. Gelişen teknoloji, artan ekonomik imkanlar insanların zevklerini tatmin etmede yeni yeni arayışlarla birlikte üreticileride ürün yelpazesinin genişlemesine neden oldu. Aşağıda inceleyebeliceğiniz Kelebek mutfak modelleri 2014 koleksiyonu ürünlere ait fotoğraflar belkide düşlerini kurduğunuz evinizin mutfak dekorasyonunda tam aradığınız ürün olabilir. Modern mutfak dekorasyonları için işin uzmanı mobilya tasarımcıları tarafından tasarlanarak üretilmiş hazır mutfak dolapları ile mobilyaları yeni dekore ettiğiniz ve bayanların zamanlarının önemli bir kısmını geçirdikleri oda için mükemmele ulaşma yolunda örnek mutfak dolap dizaynları.

Kelebek Mutfak Dolap Modelleri 2014

Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi konumunda olan Kelebek Mobilya ürün yelpazesinde genç ve bebek odaları, kütüphane, büfe, çalışma odası sistemleri, yatak odaları, yemek odaları, oturma grupları, hazır mutfak, banyo dolapları gibi bir ev için gerekli olan tüm mobilya ürünlerini her zevke ve her ihtiyaca cevap veren mobilya formalarını kapsayan yenilikçi anlayışla sürdürmektedir.

Firma Ticaret Ünvanı : Doğtaş Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ADRES Rüzgarlıbahçe Mahallesi Kavak Sokak No:31 (B Blok) Kat:4 Kavacık BEYKOZ / İSTANBUL
Telefon : 2163220090 Faks : 2163220096 İnternet Adresi : kelebek.com.tr

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir