Retro Dekorasyon Ürünleri Konsol Modelleri

» Mobilya » Retro Dekorasyon Ürünleri Konsol Modelleri

18 Mart 2013 • Mobilya

Retro stili dekorasyon uygulamalarında kullanılabilecek eski ahşap görünümü mobilyalar ile modern renklerin birleştiği konsol modelleri. Retro dekorasyon ürünleri olarak düşündüğüm resimlerde görünen ahşap konsol modelleri ev dekorasyonunda retro tarzı için çok uygun tasarımlara sahip mobilya ahşap konsollar. Evlerde genellikle giriş antre, salon bölümlerinde kullanılan duvar kenarına yerleştirilen, üzerine ayna, telefon, vazo, gibi süs eşyası konulan, …

Retro stili dekorasyon uygulamalarında kullanılabilecek eski ahşap görünümü mobilyalar ile modern renklerin birleştiği konsol modelleri. Retro dekorasyon ürünleri olarak düşündüğüm resimlerde görünen ahşap konsol modelleri ev dekorasyonunda retro tarzı için çok uygun tasarımlara sahip mobilya ahşap konsollar. Evlerde genellikle giriş antre, salon bölümlerinde kullanılan duvar kenarına yerleştirilen, üzerine ayna, telefon, vazo, gibi süs eşyası konulan, çekmeceli mobilya komidin.

Fotoğraflarda gördüğünüz ürünler ithal mobilya ürünleri olup, altincicadde.com online mobilya satış sitesi üzerinden derlenmiştir. İthal mobilya ürünleri satın almak ve ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için kaynak siteyi ziyaret edebilirsiniz.
Konsol Fiyatları
74x39x87 cm Üç Çekmeceli Konsol 1.113,90 TL
85x59x38 cm Üç Çekmeceli Konsol 607,90 TL
74x39x87 cm Üç Çekmeceli Konsol 506,90 TL
81x36x78 cm İki Çekmeceli Konsol 928,90 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir