Retro Dekorasyon Ürünleri Konsol Modelleri

Retro stili dekorasyon uygulamalarında kullanılabilecek eski ahşap görünümü mobilyalar ile modern renklerin birleştiği konsol modelleri. Retro dekorasyon ürünleri olarak düşündüğüm resimlerde görünen ahşap konsol modelleri ev dekorasyonunda retro tarzı için çok uygun tasarımlara sahip mobilya ahşap konsollar. Evlerde genellikle giriş antre, salon bölümlerinde kullanılan duvar kenarına yerleştirilen, üzerine ayna, telefon, vazo, gibi süs eşyası konulan, çekmeceli mobilya komidin.

Fotoğraflarda gördüğünüz ürünler ithal mobilya ürünleri olup, altincicadde.com online mobilya satış sitesi üzerinden derlenmiştir. İthal mobilya ürünleri satın almak ve ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için kaynak siteyi ziyaret edebilirsiniz.
Konsol Fiyatları
74x39x87 cm Üç Çekmeceli Konsol 1.113,90 TL
85x59x38 cm Üç Çekmeceli Konsol 607,90 TL
74x39x87 cm Üç Çekmeceli Konsol 506,90 TL
81x36x78 cm İki Çekmeceli Konsol 928,90 TL

Mobilya Retro Dekorasyon Ürünleri Ahşap Konsol Eski

Mobilya Retro Dekorasyon Ürünleri Ahşap Konsol

Mobilya Retro Dekorasyon Ürünleri Ahşap Konsol Renkli

Mobilya Retro Dekorasyon Ürünleri Ahşap Konsol

Mobilya Retro Dekorasyon Ürünleri Ahşap Konsol Pembe

Mobilya Retro Dekorasyon Ürünleri Ahşap Konsol

Ev Mobilya Retro Dekorasyon Ürünleri Ahşap Konsol

Mobilya Retro Dekorasyon Ürünleri Ahşap Konsol

Mobilya Retro Dekorasyon Ürünleri Ahşap Konsol EskiMobilya Retro Dekorasyon Ürünleri Ahşap Konsol RenkliMobilya Retro Dekorasyon Ürünleri Ahşap Konsol PembeEv Mobilya Retro Dekorasyon Ürünleri Ahşap KonsolBu yeni marka modelleri, Retro Dekorasyon Ürünleri Konsol Modelleri makalesi, tarafından 18 Mart 2013 Pazartesi tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar konsol modelleri, konsol modelleri modelleri, retro dekorasyon ürünleri modelleri, retro stili dekorasyon modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.