Matte Marka Duvar Demonte Raf Modelleri

Demonte raf modelleri, Matte Marka duvar rafları. Kitaplık olarakda kullanabileceğiniz küçük renkli sökülüp takılabilen Matte Marka kitaplık rafları. Ev dekerasyonu, demonte mobilya,  kitaplık modelleri, raf modelleri incele. Piyasada türlü türlü çeşit ve boylarda raf kitaplık bulunmaktadır, inceleyeceğiniz modellerin geniş bir kitaplık ihtiyacını karşılamaktan daha ziyade canlı renkleriyle oda dekarasyonunda bir renk hareketi sağlayacaktır.

Raf Kitaplık Renk Seçenekleri Beyaz, kırmızı, wenge, yeşil, turuncu renklerde satın alabilirsiniz.   Paket halinde yani kurulmamış halde size ulaşır, kurulumu kolay demonte mobilyadır.  Ürünler 1. sınıf kalite 18 mm kalınlığında suntalamdan üretilmektedir. Kenarlar Pvc bant ile kaplanmıştır.

Matte Haliç Kitaplık

Matte Haliç Kitaplık Demonte Mobilya

Matte Ray Kitaplık

Demonte Matte Ray Kitaplık Model

Matte Tapi Kitaplık

Demonte Mobilya Kitaplık Matte Tapi Kitaplık

Matte Faba Raf

Matte Faba Raf Demonte Mobilya

Matte Haliç KitaplıkMatte Ray KitaplıkMatte Tapi KitaplıkMatte Faba Raf

Matte Marka Duvara Montaj Demonte RAf Kitaplık Fiyatları
Matte Tapi Kitaplık KDV Dahil: 119,00 TL
Matte Haliç Kitaplık Kdv Dahil 79,00 TL
Matte Ray Kitaplık Kdv Dahil 69,00 TL
Matte Faba Kitaplık Kdv Dahil 55,00 TL
* bu fiyatlar online e-ticaret siteleri üzerinden yazının yayınlandığı gün satış fiyatları olarak derlenmiştir.

Bu ürünleri satınalabileceğiniz online satış mağazaları.
www.evidea.com
www.demontemobilya.com
www.hepsiburada.comBu yeni marka modelleri, Matte Marka Duvar Demonte Raf Modelleri makalesi, tarafından 13 Ocak 2013 Pazar tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar demonte mobilya modelleri, kitaplık modelleri, kitaplık modelleri modelleri, raf modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.