Matte Marka Duvar Demonte Raf Modelleri

» Mobilya » Matte Marka Duvar Demonte Raf Modelleri
Matte Marka Raf Kitaplık Modelleri

13 Ocak 2013 • Mobilya

Demonte raf modelleri, Matte Marka duvar rafları. Kitaplık olarakda kullanabileceğiniz küçük renkli sökülüp takılabilen Matte Marka kitaplık rafları. Ev dekerasyonu, demonte mobilya,  kitaplık modelleri, raf modelleri incele. Piyasada türlü türlü çeşit ve boylarda raf kitaplık bulunmaktadır, inceleyeceğiniz modellerin geniş bir kitaplık ihtiyacını karşılamaktan daha ziyade canlı renkleriyle oda dekarasyonunda bir renk hareketi sağlayacaktır. Raf Kitaplık …

Demonte raf modelleri, Matte Marka duvar rafları. Kitaplık olarakda kullanabileceğiniz küçük renkli sökülüp takılabilen Matte Marka kitaplık rafları. Ev dekerasyonu, demonte mobilya,  kitaplık modelleri, raf modelleri incele. Piyasada türlü türlü çeşit ve boylarda raf kitaplık bulunmaktadır, inceleyeceğiniz modellerin geniş bir kitaplık ihtiyacını karşılamaktan daha ziyade canlı renkleriyle oda dekarasyonunda bir renk hareketi sağlayacaktır.

Raf Kitaplık Renk Seçenekleri Beyaz, kırmızı, wenge, yeşil, turuncu renklerde satın alabilirsiniz.   Paket halinde yani kurulmamış halde size ulaşır, kurulumu kolay demonte mobilyadır.  Ürünler 1. sınıf kalite 18 mm kalınlığında suntalamdan üretilmektedir. Kenarlar Pvc bant ile kaplanmıştır.

Matte Marka Duvara Montaj Demonte RAf Kitaplık Fiyatları
Matte Tapi Kitaplık KDV Dahil: 119,00 TL
Matte Haliç Kitaplık Kdv Dahil 79,00 TL
Matte Ray Kitaplık Kdv Dahil 69,00 TL
Matte Faba Kitaplık Kdv Dahil 55,00 TL
* bu fiyatlar online e-ticaret siteleri üzerinden yazının yayınlandığı gün satış fiyatları olarak derlenmiştir.

Bu ürünleri satınalabileceğiniz online satış mağazaları.
www.evidea.com
www.demontemobilya.com
www.hepsiburada.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir