BauMax Mutfak Dolapları

Baumax Aralık 2013 Dergisinde yayınlanan indirimli, kampanyalı tavsiye edilen ürünlerden bir kısmını sizler için paylaşmak istedik.  Derginin mobilyalar ve mutfaklar bölümünde yer alan mutfak dolabı modeleri ve fiyatları hakkında çalışmamız aşağıdaki gibi. Hazır mutfak dolabı arayanlar için çokda ucuz uygun fiyatlarla satılan Baumax mutfak dolapları.

Derginin mutfak mobilyaları bölümünde yer alan bilgi aşağıdaki gibidir.
Baumax -%15 Garantisi

Olur da herhangi bir üründe bizden daha ucuz bir fi yat bulursanız, ürünü sizin buldugunuz fi yattan %15 daha ucuza vermeye hazırız.

BauMax Mutfak Dolap Modelleri

Mutfak “Hawai” Mutfak Dobalı
■■ Genişlik: 270 cm
■■ Renk: Mürdüm Beyaz
xx 23291225
Satış Fiyatı 949,00 TL
Fotoğraftaki aksesuarları fiyata dahil değildir.
Baumax mobilya mutfak dolabı

Mutfak “Florida” Mutfak Dobalı
■■ Genişlik: 240 cm
■■ Renk: Kırmızı-beyaz
xx 22842992
Satış Fiyatı 899,00 TL
Fırın,Davlumbaz ve Aksesuarlar fiyata dahil değildir.
baumax hazır mutfak dolapları

Kansas Mutfak Mutfak Dobalı
Kansas Mutfak
■■ Dekor: Meşe
■■ Genişlik: 220 cm
xx 23348660
xx 23297203
Evye ve Batarya dahil, Fırın ve aspiratör hariç

bauMax Mutfak  DolapBu yeni marka modelleri, BauMax Mutfak Dolapları makalesi, tarafından 11 Aralık 2013 Çarşamba tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar bauMax modelleri, mutfak dolabı modelleri modelleri, mutfak dolapları modelleri, mutfak mobilya modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.