Ahşap Sandalye

» Mobilya » Ahşap Sandalye
Ahsap Sandalye Modelleri Retro Dekorasyon

18 Mart 2013 • Mobilya

Ev dekorasyonu eski model mobilya ürünleri ile retro sitili dekorasyon için kullanabileceğiniz ahşap sandalye modelleri. Bu sandalye modellerini görünce büyüklerimizin eski evlerinde gördüğümüz tarzda ahşaptan yapılma sandalyeler aklıma geldi. Şimdilerde TRT ‘de yayınlanan ve büyük izleyici kitlesine sahip Seksenler dizisinde kullanılabilcek tarzda eski model ahşap sandalye görünümünde ahşap desenli meşe rengi ile yine ahşap desenli …

Ev dekorasyonu eski model mobilya ürünleri ile retro sitili dekorasyon için kullanabileceğiniz ahşap sandalye modelleri. Bu sandalye modellerini görünce büyüklerimizin eski evlerinde gördüğümüz tarzda ahşaptan yapılma sandalyeler aklıma geldi. Şimdilerde TRT ‘de yayınlanan ve büyük izleyici kitlesine sahip Seksenler dizisinde kullanılabilcek tarzda eski model ahşap sandalye görünümünde ahşap desenli meşe rengi ile yine ahşap desenli gri ve beyaz renklerde düz eski ahşap sandalye kolçaklı ve kolçaksız olmak üzere iki ayrı modelde bulabilirsiniz.
Ahşap Sandalye Modelleri Kolçaklı ve Kolçaksız

Yukarıda ifade ettiğim eskiyi, geçmişi yansıtan adına retro dekorasyon stili diyebileceğimiz tasarımlar için kullanılabilecek normal ahşap sandalye ve kolçaklı ahşap sandalye modeli çok güzel bir mobilya sunulmaktadır. Şimdi gelelim bu sandalyelere nereden nasıl kaç Türk Lirasına ulaşabiliriz bilgisine. Bu yazıyı hazırladığımız tarihde kaynak olarak kullandığımız ithal mobilya ürünleri online satış sitesi altincicadde.com üzerinden derledik.

Retro stili dekorasyon ürünleri ahşap sandalye modelleri
Eski Ahşap Sandalye Modelleri

Ahşap Sandalye Fiyatları
85×58 cm Ahşap Kolçaklı Sandalye 227,90 TL
85×50 cm Ahşap Sandalye 194,90 TL

Retro stili dekorasyon ürünleri ahşap sandalye modelleri
eski model ahşap sandalye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir