Merinos VIP koleksiyonu Koltuk Takımı Modelleri

» Koltuk Kanepe » Merinos VIP koleksiyonu Koltuk Takımı Modelleri

14 Mayıs 2013 • Koltuk Kanepe

Ülkemizin en eski ve kaliteli halı markalarından Merinos artık sadece halı üretip satmıyor. Mobilya sektöründe de artık güçlü bir marka daha var. Merinos Mobilya. Merinos resmi web sitesinde yer alan ürünlere göz atmak için ziyaret ettik. Merinos koltuk takımları, köşe takımları, yemek odaları, yatak odası takımları, duvar üniteleri, sehpalar, bazalar, yataklar ürünleri ile mobilya aksesuar …

Ülkemizin en eski ve kaliteli halı markalarından Merinos artık sadece halı üretip satmıyor. Mobilya sektöründe de artık güçlü bir marka daha var. Merinos Mobilya. Merinos resmi web sitesinde yer alan ürünlere göz atmak için ziyaret ettik. Merinos koltuk takımları, köşe takımları, yemek odaları, yatak odası takımları, duvar üniteleri, sehpalar, bazalar, yataklar ürünleri ile mobilya aksesuar ürünleri berjer, kırlant koleksiyonları ile modern tarzda hazırlanmış stilleri ile dikkatimizi çekti. Merinos Panel mobilya bölümünde yemek odası, yatak odası, genç ve bebek odası ile salon duvar üniteleri, sehpalar ve portmantolar ile hemen her evin ihtiyacı olan mobilya dekorasyon ürünleri ile tüm mobilya çeşitleri site üzerinde yer almakla birlikte tüm zevklere hitap eden modeller bulunmaktadır.

Bundan böyle yazımıza konu kaynak site merinos.com.tr üzerinde duyurulan yeni modelleri paylaşmaya devam edeceğiz. Bu yazımızda ise VIP koleskiyon olarak satışa sunulan oturma grupları, koltuk takımlarına ait fotoğrafları paylaşacağız.

Merinos VIP koleksiyonu Koltuk Takımları VIP fotoğrafları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir