İkea Mobilya Köşe Takımı SODERHAMN

İkea SODERHAMN köşe koltuk takımı birbirleri ile farklı kombine edilebilir. Bu köşe koltuk takımı ayrı ayrı olarak kullanılabilir. Koltuğun parçalarını oturma serisini dilediğiniz gibi kombine edebilirsiniz. Koltuk takımının genel özellikleri, oturma alanı derin, alçak ve yumuşak olması nedeniyle oldukça rahattır. Konforlu sırt minderleri sayesinde ekstra bir rahatlık sağlar.  Alttaki esnek dokuma ve oturma minderlerindeki yüksek esnekliğe sahip sünger dolgu, hafif bir esneklik ve yumuşak bir rahatlık verir.  Kılıflar çıkartılabilir kuru temizleme yapılması tavsiye edilir.

İkea Mobilya Köşe Takımı SODERHAMN koltuk takımını ikea mobilya online satış sitesi KDV hariç satış fiyatı 2.647 TL dir. Site üzerinden isefall açık turkuaz, isefall naturel, replösa bej renkleri ile İkea köşe takımı, köşe kanepe, 3′lü kanepe, uzanma kolduğu, yataklı kanepe, 3′lü kanepe ve uzanma koltuğu.

Ev dekerasyonu, koltuk kanepe, kanepe modelleri, ikea, köşe kanepe takımı.

İkea Mobilya Köşe Koltuk Takımı söderhamn İkea Mobilya Köşe Koltuk Takımı söderhamn İkea Mobilya Köşe Koltuk Takımı söderhamn İkea Mobilya Köşe Koltuk Takımı söderhamnBu yeni marka modelleri, İkea Mobilya Köşe Takımı SODERHAMN makalesi, tarafından 24 Şubat 2013 Pazar tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar İkea modelleri, ikea mobilya koltuk takımı modelleri, kanepe modelleri modelleri, köşe takımları modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.