Lila Renkli Halı Modelleri

» Halı Modelleri » Lila Renkli Halı Modelleri

19 Aralık 2012 • Halı Modelleri

Ev dekarasyonu lila renkli oda dekarasyonu konulu fotoğraf albümünden sonra yine oda dekarasyonu renk uyumunun en önemli parçası halı renkleri ve desenlerine bir bakalım. Lila renkli halı modelleri için merinos, kaşmir, padişah, saray halı resmi sitelerini ziyaret edip kısa bir inceleme ile lila halı modellerine bakmaya çalıştık.  Lila renklerin hakim olduğu iyi bir ev oda …

Ev dekarasyonu lila renkli oda dekarasyonu konulu fotoğraf albümünden sonra yine oda dekarasyonu renk uyumunun en önemli parçası halı renkleri ve desenlerine bir bakalım. Lila renkli halı modelleri için merinos, kaşmir, padişah, saray halı resmi sitelerini ziyaret edip kısa bir inceleme ile lila halı modellerine bakmaya çalıştık.  Lila renklerin hakim olduğu iyi bir ev oda dekarasyonu için önümüzdeki günlerden 2013 halı modellerini tekrar incelemeye alacağız.

Ev dekarasyonu, lila renkli motiflerden, desenlerden oluşan odalar için lila desenli modern ve klasik halı modelleri bulmaya çalıştık. Yeni Marka Modelleri Merinos halı, padişah halı, saray halı, kaşmir halı online sitelerinden derlenmiş halılar.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir