Evim Şahane Banyo Dekorasyonu

26.06.2013 tarihli Program. Evim Şahane bölümleri, Eşi Benzeri Görülmemiş Banyo Tasarımı olarak hazırlanan Banyo tasarımı. Mimar Selim YUHAY tarafından tasarlanan yeni banyo dekorasyonu ile yapılan çalışmalar öncesi ve sonrası görüntüler izleyeceğiniz Kanal D programı. Serpil Çaşur’un Ev Banyo Dekorasyonu püf noktası önerileri Banyosu yenilenen Serpil Çaşur’un ev banyo çalışmalarından “Püf Noktaları” Banyo Parke Önerisi Tek [&hellip

26.06.2013 tarihli Program. Evim Şahane bölümleri, Eşi Benzeri Görülmemiş Banyo Tasarımı olarak hazırlanan Banyo tasarımı. Mimar Selim YUHAY tarafından tasarlanan yeni banyo dekorasyonu ile yapılan çalışmalar öncesi ve sonrası görüntüler izleyeceğiniz Kanal D programı.

Serpil Çaşur’un Ev Banyo Dekorasyonu püf noktası önerileri
Banyosu yenilenen Serpil Çaşur’un ev banyo çalışmalarından “Püf Noktaları”

Banyo Parke Önerisi
Tek bir parça halinde görüp beğendiğiniz parkelerin zemine tamamen döşendiğinde bir ton daha koyu görüneceğini unutmayınız ve tercihlerinizi buna göre yapınız.

Banyo Aydınlatma Önerisi
Buhar ve nemin fazla olacağı banyolarınızda paslanmaz özelliği olan krom kaplama aydınlatmaları tercih ediniz.

Banyo Klozet Önerisi
Daha hijyenik ve daha kullanışlı olması bakımından siz de ev sahibemiz gibi asma klozetleri tercih edebilirsiniz.

Banyo Duş Teknesi Önerisi
Duş teknelerinizi nereye yerleştireceğinizi düşünerek tercihte bulununuz. Eğer dikdörtgen bir sistem düşünüyorsanız hemen girşin karşısına konumlandırnız ki fazla alan kaplamasın.

Serpil Çaşur’un evinden püf noktaları / Kanal D Haber Bu haber Kanald.com.tr özel haberidir.

Facebook Twitter Google Digg Pinterest LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>