Ev Dekarasyonunda Lila Rengi Odalar

» Ev Dekorasyon » Ev Dekarasyonunda Lila Rengi Odalar

19 Aralık 2012 • Ev Dekorasyon

Hayatın her aşamasında önemli olan renkler ev dekerasyonunda oda renklerinde de büyük önem arz etmektetir. Evimizin oturma odası, salonu, mutfak, yatak odası, erkek çocuk odası ve kız çocuk odası renkleri hakkında siz ziyaretçilerimize fikir verebilecek oda tasarımları ve oda duvar renginde veya eşyalarda veya hem odanın duvar rengi ile satın alacağımız lila renk mutfak eşyalarının …

Hayatın her aşamasında önemli olan renkler ev dekerasyonunda oda renklerinde de büyük önem arz etmektetir. Evimizin oturma odası, salonu, mutfak, yatak odası, erkek çocuk odası ve kız çocuk odası renkleri hakkında siz ziyaretçilerimize fikir verebilecek oda tasarımları ve oda duvar renginde veya eşyalarda veya hem odanın duvar rengi ile satın alacağımız lila renk mutfak eşyalarının uyumunu değerlendirmenizde yardımcı olacaktır. Giyim kıyafet uyumunda kombin modeller ararken, içinde yaşadığımız, dinlendiğimiz, üzüntü ve sevinçleri yaşadığımız mekan olan evimizin odalarının rengi kıyafetlerimizin rengi kadar ödemlidir.

Lila rengi duvar boyası ile boyanan odalar

Ev oda renklerine karar verirken lila rengi boyanın odamıza nasıl olacağı, kullandığımız eşyalar ile oda renginin uyumu ve nasıl göründüğü hakkınad lila rengi eşya ve lila rengi oda resimlerinden oluşan fotoğraf albümü sizlere yardımcı olacağı kanaatiyle www.yenimarkamodelleri.com sitemizde yerini aldı.  Ev oda renkleri, oturma odası, salon, mutfak, banyo, çocuk odası, çalışma odası, yatak odası gibi odalarda kullanılan eşyalar ile lila rengine boyanmış odaların nasıl durduğu nasıl bir dekarasyon ile göz hoş görünür hale geldiği hakkında ev dekarasyon fotoğrafları.

Lila rengi duvar boyası ile boyanan odalar, lila renk uyumu, lila rengi odalar, lila rengi duvar boyası uygulanan odalar eşya uyumu renk uyumu nasıl olur?

One Response to Ev Dekarasyonunda Lila Rengi Odalar

  1. sally diyor ki:

    Lila renkgi ev dekorasyonuna ne kadar da çok yakışıyor. Özellikle bu oda renklerini görünce tüm evimi lila renkler ile dekore etme isteği geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir