Çocuk Odası Arabalı Modelleri Çilek BiConcept

» Çocuk Odası, Mobilya » Çocuk Odası Arabalı Modelleri Çilek BiConcept
Arabalı Çocuk Odası Modelleri Çilek Mobilya 2013

26 Mart 2013 • Çocuk Odası, Mobilya

Erkek çocuk odası için tasarlanan arabalı çocuk odası modelleri içinde Çilek Mobilya BiTurbo araba karyolalı, Çilek Odası BiConcept çocuk odası takımı, kırmızı renkli çocuk odası tasarımları için çok iyi bir mobilya alternatifi sunuyor. Erkek çocuklarının hayallerini süsleyen araba, araba kullanma merakı, hızlı erkek çocuklarının heveslerini besleyen, bilgisayar başında durgun bir beyinle yaşamaktansa hayal dünyalarını zenginleştirilmesi …

Erkek çocuk odası için tasarlanan arabalı çocuk odası modelleri içinde Çilek Mobilya BiTurbo araba karyolalı, Çilek Odası BiConcept çocuk odası takımı, kırmızı renkli çocuk odası tasarımları için çok iyi bir mobilya alternatifi sunuyor. Erkek çocuklarının hayallerini süsleyen araba, araba kullanma merakı, hızlı erkek çocuklarının heveslerini besleyen, bilgisayar başında durgun bir beyinle yaşamaktansa hayal dünyalarını zenginleştirilmesi ve hayal dünyalarını canlı tutacak spor araba karyola modeli ve oda içerisinde kırmızıya boyanmış diğer çocuk odası mobilya takımları harika bir çocuk odası dekorasyonu sağlamış.

Arabalı Çocuk Odası Modelleri Çilek Mobilya Yeni 2013

Çilek Odası, Çilek Mobilya ürün kataloğunda tanıttığı BiConcept Çocuk Odası takımı için diyor ki…:
Hep hayallerini süsleyen o kırmızı yarış arabasına şimdiden sahip olsaydın içinde uyurdun bile değil mi? Çilek, işte o süper arabayı tam da bunun için tasarladı ve odanı kıpkırmızı yarış detaylarıyla donatabileceğin BiConcept serisini geliştirdi. Uykunda bile sana kimse yetişemeyecek. Çünkü o sadece bir yatak değil; en ince detayına kadar havasından geçilmeyen gerçek bir yarış arabası. Uyandığında ise kırmızının enerjsi iseni yeni günün yarışına hazırlayacak. Çevir kontağı, bas gaza… Kotrol sende artık.

Yeni çocuk odası takımları Çilek Mobilya Çilek Odası

Çocuk Odası için Çelik garaj kapısı görünümlü üç kapılı dolap
Çelik garaj kapısı görünümlü üç kapı dolap, araba yataktan sonra belki de odanın en dikkat çekici parçası. Taç kısmında bulunan LED’li aydınlatma garaj kArabalı Çocuk Odası Modelleri Çilek Mobilya 2013 apısını aydınlatıyor. Akordeon şeklinde açılan dolap kapakları, üç kapağın da aynı anda açılmasını ve dolabın her tarafının görünmesini sağlayacak kullanımı kolaylaştırıyor.

Arabalı Çocuk Odası Mobilyanaları 3 kapılı dolap

BiTurbo araba yatağına yeni bir bakış. Farklı sticker’larla bambaşka bir havaya büründürülen yeni BiTurbo araba yatak, hem BiConcept serisi bir odaya sahip olmak isteyen heyecanlı çocuklara farklı bir seçenek hem de zaten sahip olan şanslı çocuklara arabalarını değiştirme fırsatı… Yer bir spor araba almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.  Bu arada Çilek Odası Mobilya arabalı kız çocuk odası için pembe renkleri unutmuyor.

Arabalı kız çocuk odası karyola araba

İlgi alanların, belki odanın konseptine yakışan motor sporları ile ilgili kitaplar, dergiler, filmler, albümler… Farklı boyda tasarlanan rafları ve alt kısmında bulunan iki kapaklı bölmesi, hepsine özel yer verebilecek özelliklerde.

Gerçek araç konsolu şeklinde tasarlanan çalışma masası, gösterge ve panelleriyle sanki bir aracın sürücü koltuğunda oturuyormuş hissi uyandırıyor. Çalışma masasının ön kısmında bulunan siyah akrilik ön panel gerçekliği arttırıyor. Masanın üst kısmında bulunan kalemlik ve yan taraflarda bulunan file gözler her boyuttaki kırtasiye malzemesi için ideal.

Çocuk odası kırmızı çalış masası

Çilek Mobilya da her tasarım detayının bir manası var. Göstergelerin bulunudğu konsol açılarak, kitap, defter için sürpriz bir saklama alanı sağlıyor. Al raf, küçük oyuncak arabaları dizmek, odayı süslemek için. Üniteyi tamamlayan dört adet geniş iç hacimli çekmece işlevselliğiyle ön plana çıkıyor. kaynak : cilek.com

Arabalı çıocuk odası takımları kırmızı spor araba

Araba karyola içerisine yatak örtüsü, yatak nevresim takımı ve yastıklar karyolanın önemli bir aksesuarı gibi. Çilek mobilya çocuk odası dekorasyonları için tüm ayrıntıları düşünüyor. Kafanızda kırmızı renklerin uygulandığı, spor araba modelinde çocuk odası dekorasyonu istiyorsunuz veya çocuğunuz çok istiyor ise Çilek Mobilya mühendisleri sizler için iyi harika bir tasarım hazırladılar. Bu odada kullanabileceğiniz perde, tül, güneşlik odanın spor havasın uygun beyaz kırmızı siyah renklerde sizleri bekliyor. Yine bu odaya uygun tarzda hazırlanmış halı modelleri, çalışma sandalyelere, yatak örtüsü, yatak nevresim ve yastıkları müşterinin beğenisine sunulmuş yeni, modern, heyecan verici, farklı bir çocuk odası sizin için hazır…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir