Elektrik Süpürgesi Modelleri Dyson DC26 City

Yeni elektrik süpürgesi modelleri Dyson marka elektrik süpürgelerinden DC26 City modeli elektrik süpürgesi fotoğrafları. Günümüzde her şeyin ufağı makbul, kullandığımız eşyaların küçüklüğüne göre değerleride artıyor, James Dyson neredeyse avuç büyüklüğünde ürettiği harika süpürgesi Dyson DC26 City fotoğrafları. Dyson patentli Root Cyclone ™ teknolojisi ile hava akımı ile emiş gücünü en üst seviyede tutar, topladığı kir ve tozlar hava akımını sağlayan sistemi tıkamaz. Böylece emiş gücünün azalmasına neden olan, tıkanan torbalar yerine,havadan topladığı tozu ve kiri şeffaf haznede toplayan patentli siklon teknolojisini kullanır. Üründe Root Cyclone™ teknolojisi, HEPA filtre, ayarlanabilir boru, çift kanallı zemin aparatı özelliklerine bulunur.dyson-DC26-city-vacuum-meni supurge

Dyson DC26 Allergy özellikleri, 267 x 330 x 210 mmğ, 5,2 Kg., 160 Airwatt sabit emiş gücü, 0,68 Lt. şeffaf hazne, 5 m. kablo uzunluğu, 8 m. erişebilirlik imkanı.

 

dyson-DC26-city-vacuum-model-supurge

Tüm Dyson dikey ve silindir model elektrikli süpürgeler 5 yıl parça ve işçilik garantilidir. Dyson süpürgeleri toz torbasızdır ve yıkanabilir, ömür boyu kullanılabilen filtrelere sahiptir. ABS polikarbonattan imal edilmiştir.

dyson-DC26-city-vacuum-elektrik-supurgesiBu yeni marka modelleri, Elektrik Süpürgesi Modelleri Dyson DC26 City makalesi, tarafından 21 Mart 2013 Perşembe tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar Dyson modelleri, Dyson DC26 City modelleri, elektrikli süpürge modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.