Kağıt Maske Hazır Baskı Resimler

» Bebek Çocuk, Kağıt Sanatı » Kağıt Maske Hazır Baskı Resimler
Kağıt Maske Yapımı

11 Kasım 2013 • Bebek Çocuk, Kağıt Sanatı

Çocukların yüzlerine taktıkları kağıttan maskeler ile ne kadar eğlendikleri anne ve babaların malumudur. Gerek küçük ev partileri için gerek toplu çocuk eğlenceleri için hazırlayabileceğiniz maske modelleri için hazır kalıplar. Aşağıda resimlerini ve indirme linklerini paylaştığımız hayvan desenli kağıt maske modellerini linkleri takip ederek pdf uzantılı dosya olarak indirebilir ve renkli yazıcı aracılığı ile kağıda basabilirsiniz. …

Çocukların yüzlerine taktıkları kağıttan maskeler ile ne kadar eğlendikleri anne ve babaların malumudur. Gerek küçük ev partileri için gerek toplu çocuk eğlenceleri için hazırlayabileceğiniz maske modelleri için hazır kalıplar. Aşağıda resimlerini ve indirme linklerini paylaştığımız hayvan desenli kağıt maske modellerini linkleri takip ederek pdf uzantılı dosya olarak indirebilir ve renkli yazıcı aracılığı ile kağıda basabilirsiniz. Çocuklar için eğlenceli hayvan maske modelleri hazır kalıp dosyaları indirme linkleri fotoğrafların altında bulabilirsiniz. Takip edeceğiniz link sayfalarında “I accept the PrintableMasks.net” kutucuğunu işaretleyerek Download Free Version (PDF format) linkine tıklayarak resimleri indir. Dosyanın açılması için Acrobat Reader programı veya benzer bir programın bilgisayarınıza yüklü olması gerekir. İndirdiğiniz maske kalıbını bilgisayardan çıktınısını alarak çocuğunuz için basit kağıt maske yapabilirsiniz. İş kolay ancak renkli yazıcıya intiyacımız var. Bir sonraki yazımızda siyah beyaz sizin veya çocuğunuzun zevkine göre boyayabileceği hazır kalıp maskeler paylaşmayı düşünüyoruz. Maskelerin sağlam olması için yazıcınızda fotoğraf kağıdı kullanmanız önerilir. Hem daha sağlam hem daha kaliteli bir görüntü için fotoğraf kağıdına baskı yapabilirsiniz.

Kağıt Kuş Maskesi
Kuş Kağıt Maskesi
İndirme linki tıkla.
Kağıt Tavşan Maskesi
Tavşan maskesi
Tavşan Maskesi İndir.

Kağıt Kaplan Maskesi
Kağıt Kaplan Maskesi indir
Kağıt Kaplan Maskesi İndir.

Kağıt Aslan Maskesi
Kağıt Aslan Maskesi Örnek Kalıp indir
Kağıt Aslan Maskesi indir.

Kağıt Zebra Maskesi
Zebra hayvan maskesi indir
Kağıt Zebra Maskesi indir.

Kağıt Kedi Maskesi
Kağıt Kedi Maskesi indir
Kağıt Kedi Maskesi indir.

2 Responses to Kağıt Maske Hazır Baskı Resimler

  1. kursat diyor ki:

    şifre soruyor.

    • Kerem Uzun diyor ki:

      Hangi aşamada şifre sorduğunudaha açık yazarsanız yardımcı oluruz, Tekrar denedim herhangi bir şifre ile karşılaşmadan Kağıt Maske kalıpları inirilebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir