Civil Bebek Dünyası

0 – 14 yaş çocuk tekstil ürünleri ile Türkiye’de hatırı sayılır bebek ve çocuk giyim markalarından olan Civil markası Civil Çocuk Dünyası ismiyle İstanbul Kartal Cevizli’de 1996 yılında 0 – 14 yaş çocuk giyim ürünleri ile perakende satış mağazası olarak kuruldu. Bugün 42 mağazası ile müşterilerine hizmet üretmektedir. Başlığımızda Civil Bebek Dünyası adını verdiğimiz mağaza Civil Çocuk Dünyası olarak bilinir ve tanıtır.

Civil LogoMarkanın Resmi Web Sitesi : www.civil.com.tr
Markanın online satış sitesi : www.civilim.com
Civil Çocuk Dünyasında ne var : 650 markaya ait bebek ve çocuk ürünleri ile yaklaşık 32.000 model yani anne için hamilelik dönemi ihtiyaçları, hamile giyim, hastane çıkış setlerinden başlayarak bebeğin çocukluğa, çocukluktan yetişkinliğe uzanan yaşamında 14 yaşa kadar kız ve erkek çocuklara yönelik taşıma grupları, beslenme gereçleri, bebek odaları, çocuk odaları tekstil ve tüm giyim ürünlerini kapsayan geniş bir ürün çeşitliliği ile hizmet üretir.

Civil Bebek DünyasıCivil Çocuk Dünyası Nerede? İstanbul Kartal Cevizli
Civil Adres ve Telefon Bilgileri
Adres: Tansel Cad. Yeşil Sok. No:2 Maltepe – İSTANBUL
Telefon : 444 123 1 Fax : +90 216 459 60 64
E-Posta : info@civil.com.tr

 

Civil Online Bebek Çocuk Alışveriş

www.civilim.com Online Alış Veriş Sitesi Ana Kategorileri
Çocuk Giyim
Bebek Giyim
Anne Ürünleri
Araç Ve Gereç
Bebek Odası
Beslenme Ve Aksesuarları
Banyo Sağlık
Bebek Güvenlik Ürünleri
Ayakkabı Ve Patikler
Bebek Bezi Ve Alt Açmalar
Oyuncak Ve Kırtasiye
Ev Tekstil Ve Aksesuarları
Hediyelik Ürünler
Takı ve Aksesuar
OrganikBu yeni marka modelleri, Civil Bebek Dünyası makalesi, tarafından 26 Ocak 2014 Pazar tarihinde hazırlandı ve derlendi. Sayfada yer alan marka model fiyat bilgileri bu tarihe ait bilgilerdir. Güncel ürün özellikleri, fiyat ve satış bilgileri ve diğer ayrıntılı satış ve satın alma için kaynak siteyi ziyaret etmeniz önerilir. Sayfada yer alan katolog resimleri, koleksiyonlar, logolar bebek giyim modelleri, Civil modelleri, çocuk giyim modelleri, fotoğrafları kullanım hakkı marka ve/veya kaynak online satış sitesine aittir.