Çilek Mobilya Bebek Odası Takımları

» Bebek Çocuk, Mobilya » Çilek Mobilya Bebek Odası Takımları
Bebek odası mobilya takımları lila renk

26 Mart 2013 • Bebek Çocuk, Mobilya

Çilek Mobilya Bebek odası takımları 3 ana takımdan oluşuyor.  Yeşil, beyaz ve turuncu renklerin hakim olduğu Baby Safari bebek odası,  yine yeşil, beyaz, turuncu renklerin işlendiği Baby Dream bebek odası takımı ile lila renk Baby Flower bebek odası modelleri Çilek Odası tarafından müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Bebek odası mobilya takımları 2013 Çilek Mobilya ürünü hazır dekorasyon …

Çilek Mobilya Bebek odası takımları 3 ana takımdan oluşuyor.  Yeşil, beyaz ve turuncu renklerin hakim olduğu Baby Safari bebek odası,  yine yeşil, beyaz, turuncu renklerin işlendiği Baby Dream bebek odası takımı ile lila renk Baby Flower bebek odası modelleri Çilek Odası tarafından müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Bebek odası mobilya takımları 2013 Çilek Mobilya ürünü hazır dekorasyon bebek odası modelleri. Kız ve erkek bebekler için dekore edilimiş oda tasarımları yeşil ve lila renkler ağırlıklı tasarlanmış. Çilek mobilya hazırladığı

Baby Safari Serisi Bebek Yatak Odası

 

Bir safarinin olmazsa olmazı aslan, kaplan, zürafa ve maymun, yavru kuş, yaprak ve bulut şeklinde tasarlanan kulplar bu seride en şirin çizgi halleriyle bebeğinizi hayatının ilk safarisine çıkarıyor. Bu heyecanlı yolculuğu daha yeni başladı derken bir de bakmışsınız büyüyüvermiş; aslanlar gibi güçlü zürafalarla boy ölçüşür olmuş. Bunlar için henüz çok erken belki ama zaman su gibi akıp geçecek. En tatlı günlerini anarken belki bir bebeklik fotoğrafına baktığında bu ilk odası onu bir başka gülümsetecek. Güvenle uyuduğu karyolası, altını değiştirdiğiniz özel masası onu ilk günden itibaren nasıl özenle büyüttüğünüzü gösterirken, hayat safarisinin başladığı o ilk günlerini şirin hayvanlara bakarak selamlayacak ve ne kadar şanslı bir bebek olduğunu düşünerek size bir kez daha teşekkür edecek.

 

Çilek Mobilya Bebek odası takımarı safari yeşil renk
Baby Flower Serisi Bebek Yatak Odası

Küçük kızınızın hayatı hep çiçek olsun… Bu güzel dileğin en güzel yansıması onun için hazırladığınız Baby Flower odası. Biyiloruz, ülkenin en güzel çiçekleri bir araya gelce bebeğinizin mis kosunundan daha güzelini yapamaz. Böyle düşündüğümüz için için bu odanın konseptini çiçek desenleriyle oluşturduk, koku kısmını ise bebeğinize bıraktık. Onlara en çok yakışan renkleri bezediğimiz çiçekler, en yakın ardaşları kelebekler ve minik kuşlar bir bebek saflığındaki huş deseninin etrafında masalsı bir bahar şarkısı söylüyor. Yine Çilek odalarında bir standart olan AB kalite ve güvenlik standartları ve pratik çözümler bebeğinizle ilgilenme keyfini daha da arttırıyor.

Lila renk çocuk odası mobilya takımları modelleri Çilek Mobilya

Baby Dream Serisi Bebek Yatak Odası

Pastel renkler, balon desenleri, bulutların üzerinde kayan gökkuşağı ve yıldızlar… Bir bebek rüyasının tüm unsurları huzur dolu Baby Dream odasında ilk gününden itibaren bebeğinize kucak açıyor. Ancak en önemlisi ileri çocuk güvenliği ve kalite standartları ile bebeğiniz hep sizin kucağınızda gibi rahat ve güvende. Baby Dream, rüyalarınızdaki bebek odası. Hem erkeklere hem de kızlara göre tasarlanan Baby Dream Odasının ferah atmosferi bebeğiniz için düşünülmüş sevimli detaylar ve aksesuarlarla tamamlanıyor. Merak etmeyin, mışıl mışıl uyurken yanında olamasanız bile tüm hassasiyetimizle biz ona bakarız.

Çilek Bebek Odası Modelleri

 

Çilek bebek karyolaları, dolap, askılı raf, kapaklı çamaşırlık, kapaklı şifonyer ile diğer aksesura ürünü yatak, uyku seti, çibinlik, tül, halı ve aydınlatma ürünleri ile bebeğiniz için düşünebileceğiniz oda dekorasyonunu sizler için mükemmel bir uyum içerisinde hazırlamış. Bu sayfada yer alan fotoğraf, yazı ve fiyat bilgileri kaynak site üzerinden alıntı yapıldığından ürün özellikleri, fiyat bilgileri için kaynak : cilek.com Erkek çocuklar için arabalı karyolalar safyamızı incelemenizi öneririz.

Çilek Mobilya Bebek Odası Takımları Mobilya Fiyatları
2 Kapılı Dolap 599,00 TL
3 Kapılı Dolap 999,00 TL
Sallanan Bebek Karyolası 549,00 TL
Bebek Karyolası 499,00 TL
Kapaklı Çamaşırlık 299,00 TL
Çekmeceli Çamaşırlık 499,00 TL
Beşik 329,00 TL

Çilek Mobilya Bebek Odası Takımları Aksesuar Fiyatları
Single Uyku Seti 229,0 TL
Beşik Uyku Seti 75,00 TL
Cibinlik 129,00 TL
Bebek Odası Tül 89,00 TL
Bebek Odası Halı 199,00 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir